Чи варто переводити бізнес в онлайн?

Чимало підприємців, що мають справу з продажем товарів, не розуміють, яку цінність для їхнього бізнесу становить Інтернет. Денис Горовий, директор з розвитку Prom.ua, поділився з виданням Дело.UA інформацією, чому варто переводити бізнес в онлайн.

Насамперед запуск інтернет-проекту − справа не надто складна і витратна, адже юридично інтернет-магазин оформлюється як звичайна підприємницька діяльність, а для початку буде достатньо навіть 10-20 тис. грн.

Щодо створення сайту, то тут підприємець має чималий вибір: його можна замовити у веб-агентстві або у фрілансера, зробити на вже існуючому потужному майданчику, а також скористатися безкоштовними або умовно безкоштовними CMS, які є у відкритому доступі.

Неабиякою перевагою інтернет-магазину є те, що він працює цілодобово сім днів на тиждень і не має обмежень щодо кількості розміщених товарів. Його потужність корегується лише хостингом. Також для здійснення продажів з сайту не обов’язково звужувати рамки лише до одного міста або регіону – різноманіття систем доставок дозволяє працювати як по країні, так і за її межами.

Для розвитку будь-якого бізнесу дуже важливо вести статистику, адже потрібно знати портрет пересічного покупця, коли товар купують активніше, коли відбувається спад тощо. У Мережі активність на сайті можна зручно та швидко відслідкувати за багатьма параметрами.

До речі, нещодавно портал  Inpress.ua повідомив, що кількість інтернет-магазинів в Україні значно скоротиться, адже влада посилює контроль над торгівлею через Мережу. Планується запровадити норму щодо обов’язкового надання адрес реальних офісних приміщень, адже наразі знайти продавця неякісного товару дуже складно.


Читати також:

  1. Чи варто Україні чекати кіпрських грошей?
  2. Ринок онлайн-реклами зріс на 14%
  3. Українці стали більше довіряти онлайн-магазинам
  4. Український бізнес погано обізнаний про «хмару»
  5. Електронну торгівлю в Україні узаконять

Тема : industry News