Для більшості українців успішна кар’єра – вертикальна

Результати опитування порталу rabota.ua та видавництва HRD показали, що більше половини опитаних українців (53%) найближчим часом планують розвивати свою кар’єру у вертикальному напрямі. 45% – удосконалюватися як фахівці, переміщуючись між відділами однієї компанії або займаючи аналогічні посади в різних організаціях.

У більшості українців успішна кар’єра асоціюється з матеріальним благополуччям (92%), професійним (73%) і особистісним (53%) розвитком, реалізацією амбіцій (34%). Серед негативних аспектів успішної кар’єри респонденти відзначили збільшення емоційного тиску і стреси (63%), зменшення можливостей приділяти час близьким людям (59%), розвагам і хобі (51%). 12% українців, які взяли участь в опитуванні, вважають, що успішна кар’єра позбавлена недоліків.

За даними респондентів, в кожній десятій компанії налагоджена система управління кар’єрою. У більшості українських компаній (44%) така система відсутня, у чверті випадків (24%) вона існує, але її якість залишає бажати кращого.

Більше половини опитаних українців (51%) не бачать в компанії, де вони зараз працюють, можливості кар’єрного розвитку. 28% вважають свої перспективи хорошими.

Вибірка опитування становила 3429 респондентів з усієї України (на основі бази користувачів порталу rabota.ua).


Читати також:

  1. Кожен п’ятий українець вважає наради марною тратою робочого часу
  2. Українців мотивує почуття відповідальності за роботу, що виконується
  3. Кожен четвертий українець не задоволений своєю кар’єрою
  4. Більшість українських студентів суміщають роботу з навчанням
  5. Українські працівники замислюються про зміну фаху.

Тема : industry News