Для роботодавців освіта – не вирішальний фактор

Впевненість, лідерські якості та широке коло інтересів з більшою ймовірністю посприяють отриманню кандидатом хорошої посади, ніж академічна освіта. Такі результати дослідження, проведеного компанією Aldi.

Участь в дослідженні взяло 2000 представників бізнесу, що поділилися основними аспектами, на які вони в першу чергу звертають увагу під час проведення інтерв’ю з кандидатами на посаду.

Так виявилося, що всього 20% роботодавців віддають перевагу кандидатам, які мають академічну освіту. Натомість більшість респондентів вважають, що кваліфікація сьогодні має набагато менше значення, ніж десять років тому.

Більше половини (56%) респондентів наголошують, що вони очікують від свого персоналу більш широкого кола інтересів поза межами роботи, а також переймаються балансом між роботою та особистим життям своїх співробітників. Ще близько третини опитаних з радістю приймуть на роботу людей, які вміють себе подати.

Кожен двадцятий роботодавець віддає перевагу кандидатам, які багато подорожували і бачили світ, тоді як половина опитаних, дивлячись на майбутніх співробітників, шукають риси, притаманні їм самим.

Річард Холовей (Richard Holloway), представник Aldi, стверджує: “Яскрава особистість, досвід роботи, наявність хобі та вміння керувати людьми — ось ключові якості, які цінуються сучасними роботодавцями”.


Читати також:

  1. Українці нещасні на роботі
  2. Дослідження: вільний робочий графік підвищує продуктивність праці
  3. Кожен четвертий українець не задоволений своєю кар’єрою
  4. Українців мотивує почуття відповідальності за роботу, що виконується
  5. Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників

Джерело : Management.com.ua   |   Тема : industry News