Експерти прогнозують стрімке зростання кількості смартфонів

Як передає CyberSecurity із посиланням на дослідження шведської компанії Ericsson, кількість смартфонів у світі до 2019 року зросте утричі і сягне 5,6 мільярдів одиниць.

Експерти компанії також прогнозують: у наступні шість років обсяг мобільного інтернет-трафіку зросте у десять разів, що спричинить неабиякі навантаження на операторські мережі в усьому світі.

Очікується, що до 2019 року загальна кількість мобільних контрактів досягне 9,3 млрд, а обсяг мобільного інтернет-трафіку − 10 млрд гігабайт, серед яких половина припаде на мережеве відео, а ще по 10% − на соцмережі та веб-браузинг.

Згідно із очікуваннями експертів Ericsson, сумарна кількість користувачів мобільного широкосмугового доступу вже у поточному році досягне 2 мільярдів, що на 40% більше, аніж у 2012 році.

У звіті компанії зазначається, що за рік загальна кількість мобільних контрактів досягла 6,6 млрд, зрісши на 7%, однак у реальності наразі мобільний зв’язок використовують майже 4,5 млрд осіб.

Також стало відомо, що у третьому кварталі поточного року світові поставки “розумних телефонів” зросли на 9% порівняно з результатами минулорічного аналогічного періоду. Такий показник є рекордним для квартальних порівнянь. За результатами поточного року очікується поставка смартфонів більше аніж 1 млрд одиниць.

До речі, в Україні кількість користувачів мобільного зв’язку зросла на 0,4% у третьому кварталі, досягнувши позначки у 61,984 млн абонентів. Таку інформацію оприлюднила Державна служба статистики України.


Читати також:

  1. Не розкіш, а необхідність: аналітики прогнозують збільшення кількості планшетів у Західній Європі
  2. Експерти прогнозують дефіцит торгового балансу в 2012 році
  3. 2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу
  4. Обсяг мобільного трафіку наздоганяє традиційний
  5. Ринок смартфонів зріс на 45%

Тема : industry News