Google змінить систему пошуку

Google змінить систему пошукуGoogle має намір істотно змінити систему пошуку, щоб виправити недоліки сучасних технологій і зберегти лідерство на ринку. Ці зміни стануть найбільш значними за всю історію компанії, повідомляє WallStreetJournal.

Так, нова система крім відповіді на запит у вигляді списку з посиланнями на інтернет-ресурси видаватиме також цікаві факти, що стосуються тематики пошукового запиту, і прямі відповіді на питання, які будуть з’являтися у верхній частині екрана.

Для цього був розроблений семантичний пошук, який пов’язує слова з їх фактичним значенням. Наприклад, якщо вбити пошукової запит «Озеро Тахо», то крім посилань на екскурсійні бюро, відгуки туристів і статтю в «Вікіпедії» Google виведе базові дані про це озеро – його місце розташування, розміри, глибину, вміст солі у воді тощо.

Крім того, новий пошук зможе за змістом співвідносити слова між собою. Наприклад, компанію Google – з іменами її засновників Ларрі Пейджем та Сергієм Бріном.

При цьому компанія не збирається відмовлятися від пошуку на основі ключових слів, а мета його залишається колишньою – зробити видачу більш релевантною.

«Зміни у пошуку Google стануть помітні через кілька тижнів, однак на повне перетворення може піти кілька років», – говорить старший віце-президент компанії Аміт Сингал.


Читати також:

  1. Регулятор змінює правила торгівлі цінними паперами
  2. United Online Ventures об’єднає три найбільші інтернет-ресурси Україні
  3. Соціальні медіа: передумови успіху
  4. Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників
  5. Найбільший туроператор Європи скоротив річний прибуток у чотири рази

Джерело : WallStreetJournal   |   Тема : industry News