Інтернет-торгівля серед лідерів вітчизняної економіки

Інтернет-торгівля – досить вигідний спосіб ведення бізнесу, адже підприємцю не потрібно винаймати приміщення, витрачатися на оформлення вітрин та інтер’єру й утримувати цілий штат продавців, тому товари з інтернету коштують на 15-20% дешевше.

Як повідомляє ресурс “Корреспондент.biz”, інтернет-торгівля за темпами зростання виривається в лідери української економіки.  Лише за минулий рік обсяг продажів через Мережу зріс на 45%, чого не можна сказати про інші галузі.

За підрахунками фінансової компанії Fintime, оборот українського ринку електронної комерції в 2012 році досягнув 1,6 млрд дол., що втричі перевищує показники чотирирічної давнини.

Для порівняння, ріст агропромислового комплексу становить лише 10%, а  IT-сектор, який досі зростав на 25% щороку, уповільнився до 2,9%.

Наразі в Україні працюють майже 8 тис. інтернет-магазинів, причому триста з них займають 80% ринку. Найкраще через Мережу продаються побутова техніка, одяг, а також книги. Щодо побутової техніки і електроніки, то кожна восьма покупка здійснюється дистанційно.

Але експерти зазначають, що зростання ринку електронної комерції – це загальносвітова тенденція. Так, за даними міжнародної компанії eMarketer, що проводить дослідження з цифрового маркетингу, світовий обсяг електронних продажів у 2012 році вперше перевищив 1 трлн дол., хоча в 2007 році торгівля через інтернет давала удвічі менший прибуток.

Та для процвітання інтернет-продажів в Україні є й внутрішні причини. Насамперед це швидкий розвиток служб доставки і все більше поширення інтернету.


Читати також:

  1. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  2. Чи впливають відгуки на рівень продажів інтернет-магазину?
  3. Електронну торгівлю в Україні узаконять
  4. Українці витратили майже 2 млрд. євро на інтернет-покупки
  5. Чим лякає українців Інтернет майбутнього?

Тема : industry News