Керівники вважають, що соцмережі знижують продуктивність праці

Більшість керівників компаній вбачають у соціальних медіа загрозу безпеці та причину зниження продуктивності працівників. Такі дані опитування, проведеного компанією MySammy LLC, яка дослідила ставлення менеджменту до соціальних платформ.

Два найвагоміші фактори, що змушують компанії закривати доступ до сайтів соціальних мереж, – загроза безпеці компанії (77% опитаних) та зниження продуктивності праці (67%).

Водночас лише 38% респондентів зізналися, що блокують доступ до соціальних мереж на робочому місці. Цікаво, що серед тих, хто не обмежує доступ до подібних сайтів, 66% взагалі не відслідковують, скільки робочого часу їхні працівники проводять у соціальних медіа.

Серед співробітників, котрі працюють у соціальних мережах від імені роботодавця, лише трохи більше половини (57%) вважають опубліковану ними інформацію інтелектуальною власністю.

У ході дослідження виявилося, що 86% роботодавців не встановлюють жодних меж, які б регулювали час, проведений співробітником у соціальних мережах. Крім того, 66% респондентів вважають, що блокування доступу до подібних сайтів не зашкодить їхній репутації під час процесу підбору персоналу.

Однак нещодавнє дослідження, проведене компанією Cisco, виявило, що 56% студентів відмовляться від посади або докладуть максимум зусиль до подолання таких обмежень, якщо під час співбесіди їм скажуть, що політика компанії не дозволяє користуватися соціальними медіа на робочому місці.

Разом з цим, більше двох третин опитаних керівників компаній погодилися із твердженням, що соціальні платформи шкодять продуктивності праці їхніх працівників. Однак роботодавцям все таки важко реально оцінити масштаби такої шкоди. 65% опитаних зізнаються, що в них немає необхідних інструментів для оцінки ефективності співробітників, які працюють за комп’ютером.

Більше половини респондентів вважають, що соціальні мережі можуть позитивно позначитись на продуктивності працівників та будуть корисними для виконання певних обов’язків.


Читати також:

  1. Дослідження: вільний робочий графік підвищує продуктивність праці
  2. Третина співробітників вважають свого боса некомпетентним
  3. Названо небезпечні соціальні мережі для брендів
  4. Опитування: керівники не зацікавлені у професійному зростанні підлеглих
  5. Українців мотивує почуття відповідальності за роботу, що виконується

Тема : industry News