Конкуренти Кремнієвої долини

Десятиліттями світовою столицею високих технологій вважається Кремнієва долина в штаті Каліфорнія, США. Територію долини, поблизу Сан-Франциско, ділять між собою офіси IT-гігантів, інвестиційних фондів і щойно заснованих компаній. Однак для старту бізнесу сьогоднішнім стартаперам зовсім необов’язково розміщуватися в «серці високих технологій» США. Forbes виділив чотири міста, готових кинути виклик Кремнієвій долині.

Гонконг

У місті проживають найвідоміші інвестори, відкриті великі коворкінг-офіси, а також працюють бізнес-акселератори – усе це робить Гонконг ідеальним вибором для початку роботи високотехнологічного стартапу. Втім, до кінця потенціал Гонконгу ще не розкритий.

Стартапи, що базуються в місті: платформа для краудфандінгу модного одягу ZaoZao.

Вашингтон

Здавна в столиці США було багато людей, здатних генерувати бізнес-ідеї, а також тих, хто має інженерну освіту. Таке поєднання дуже привабливе для венчурних капіталістів. Вашингтон поступово стає не тільки осередком політичного життя країни, але й центром розвитку високих технологій.

Стартапи, що базуються в місті: знижковий сервіс LivingSocial, новинна платформа Newsit.

Тель-Авів

У кінці минулого року Google відкрив у столиці Ізраїлю офіс, де безкоштовно можуть працювати компанії-початківці, розробники та підприємці. За словами тих, хто скористався наданою можливістю, кількості початих тут нових проектів і їх реалізації може позаздрити і сама Кремнієва долина.

Стартапи, що базуються в місті: розробник ігор JamRT, платформа для потокової передачі відео Vodio.

Лондон

У столиці Британії влада робить усе можливе для створення сприятливих умов для роботи технологічних компаній. Так, муніципальний орган Technology Strategy Board оцінює стартапи і вирішує, який з них можна підтримати за державні кошти. Крім того, в Лондоні створена спеціальна організація, мета якої залучення інвестицій та розвиток зв’язків між бізнесменами в IT-галузі.

Стартапи, що базуються в місті: шерінгова платформа для грошових переказів TransferWise, новинний сервіс Summly.


Читати також:

  1. ICQ втрачає користувачів
  2. Київ увійшов до ТОП-5 європейських міст з найдорожчими готелями
  3. Fortune назвав Google кращим роботодавцем 2013 року
  4. Forbes назвав найвпливовіші бренди світу 2012 року
  5. LinkedIn склав рейтинг найбільш популярних роботодавців

Тема : industry News