Кожен четвертий українець не задоволений своєю кар’єрою

Портал rabota.ua провів опитування серед 75% працюючих на даний момент українців і 25% тих, хто шукає роботу або тих, хто ще не починав кар’єри.

За даними дослідження, половина працюючих респондентів вважають свою кар’єру вдалою. При цьому 12% відповіли, що їхня кар’єра “однозначно успішна”, а 38% називають її «скоріше успішною».

У той же час 26% опитаних не задоволені своєю кар’єрою (21% “швидше не задоволені” і 5% – “однозначно не задоволені”).

Також більшість респондентів відзначили, що йдуть на компроміси заради своєї кар’єри. Так, 22% опитаних постійно жертвують чимось для просування кар’єрними сходами, а 48% повідомили, що робили цей крок кілька разів за свою трудову біографію. Більш того, 23% працівників змогли б відмовити собі багато в чому для професійної реалізації, але при цьому більше половини респондентів не вважає свою кар’єру гідною будь-яких жертв.

Найпопулярнішою жертвою, на яку готові йти українці, став їх вільний час: 73% при необхідності готові працювати в будь-який час. 40% згодні на низьку оплату праці, а 37% можуть потерпіти тривалий час без відпустки.

Крім того, третина респондентів готові до частих переїздів, а кожен п’ятий працівник може пожертвувати заради кар’єри особистим життям.

Кожен шостий українець готовий пожертвувати заради хорошої роботи психологічним (16%) або фізичним (14%) здоров’ям.

Головною перевагою, заради якої українці готові пожертвувати власними цінностями, є фінансова незалежність (78%). Також серед переваг респонденти відзначили інтерес до роботи (66%), самореалізацію завдяки роботі (53%), а також впевненість у завтрашньому дні, яку надає робота (49%).


Читати також:

  1. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  2. Кожен другий українець вважає, що на телебаченні надто багато реклами
  3. Майже кожен четвертий український банк закінчив 2011 рік зі збитком
  4. Українців мотивує почуття відповідальності за роботу, що виконується
  5. Українці нещасні на роботі

Тема : industry News