На автосалоні в Детройті назвали автомобілі року

 

Hyundai Elantra став автомобілем року у класі легкових машин на Північно-Американському автосалоні в Детройті, повідомляє офіційний сайт організаторів заходу.

Hyundai Elantra обійшла фіналістів у цій підгрупі – Ford Focus та Volkswagen Passat. Минулого року нагорода дісталася гібриду Chevrolet Volt 2011 року, здатному подолати близько 60 кілометрів на електричному ходу від батарей.

Особливо була відзначена компактність Hyundai Elantra, головною перевагою якої є мінімальне споживання бензину – середні витрати складають сім літрів на сто кілометрів. У сегменті компактних та економічних автомобілів Elantra може позмагатися з такими гігантами, як Honda і Toyota.

 У нової Elantra Limited на центральній консолі розташований 7-дюймовий сенсорний екран, на якому розміщені елементи управління навігацією та аудіо з можливістю інтеграції iPod. Завдяки XM NavTraffic та NavWeather водій може отримувати інформацію про пробки, погоду, вартість акцій та спортивні результати. Для пасажирів задньої частини салону також передбачена можливість підігріву сидінь.

З позашляховиків переможцем був названий Land Rover Range Rover Evoque,що  перехопив перемогу від торішнього лідера FordExplorer. У трійці фіналістів також фігурували BMW X3 та Honda CR-V.

Найкращий автомобіль року вибирається таємним голосуванням близько 50 журналістів, які пишуть про автомобільний ринок. Міжнародний північноамериканський автосалон, який у 2012 році проходить у 24-тий раз, триватиме до 23 січня. У понеділок розпочався передпоказ для преси.

Нагадаємо, що торік автомобілем року у класі легкових авто став гібрид Chevrolet Volt 2011 року, який здатний подолати близько 60 км на електричному ходу від батарей.

У класі позашляховиків найкращим авто названа остання версія Ford Explorer.


Читати також:

  1. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%
  2. Гонконг назвали найрозвиненішим фінансовим ринком світу
  3. В Україні з наступного року зміняться правила оформлення квартир
  4. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн
  5. У Ялті побудують готель Hilton за $ 160 млн

Джерело : Кореспондент   |   Тема : industry News