Найголовніші IT-тренди 2013 року

Як повідомляє Accenture у своєму звіті Technology Vision 2013, компанії, що зуміють у цьому році правильно застосувати в роботі хмарні технології, соціальні медіа, аналітику і мобільність, матимуть значні конкурентні переваги.

На сьогодні майже кожна фірма цифрова, адже технології закладені чи не в усі аспекти бізнесу, саме тому керівникам важливо переосмислити та оптимізувати їх для подальшої успішної роботи. Отже, найголовніші IT-тренди 2013 року:

1. Взаємодія з клієнтом

Компанії наразі не використовують повною мірою цифровий комунікативний арсенал для побудови довготривалих партнерських відносин з клієнтами, а лише для здійснення одноразових угод. Але соціальні мережі, контекстні служби, мобільні пристрої слугують прекрасними інструментами для персоналізованого спілкування із замовником.

2. Швидкість

Ланцюжок “від аналізу до дії” значно прискорюють великі потоки інформації, мобільність і консьюмеризація. Завдяки високошвидкісним сховищам, обчислювальним технологіям, потоковій передачі і візуалізації даних цикл їх обробки і прийняття рішень значно скорочується. Переваги таких рішень поза всякими сумнівами, адже вони дозволяють перейти від розуміння до дії ще до того, як нові можливості для бізнесу будуть втрачені.

3. “Соціалізація” робочих процесів

Поширення відеосервісів, соціальних мереж і мікроблогів значно змінило формат спілкування користувачів. Впровадження таких технологій у бізнес-процеси компаній здатне неабияк підвищити працездатність співробітників. У 2013 році процеси повинні стати більш “соціальними”.

4. Проактивний захист

Захист цифрового бізнесу – непросте завдання, адже кількість “точок входу” для хакерських атак росте разом зі збільшенням кількості IT-систем і мережевих пристроїв. Завдання успішної компанії в таких умовах не просто попереджувати небезпеку, але й зуміти передбачити її.

5. Підготовка до “хмари”

Ще кілька років тому хмарні технології не були зрозумілими бізнесу, але зараз постає питання, як їх успішно використовувати в бізнес-процесах. Наразі чимало фірм вже впроваджують “хмару” в наявні IT-системи, створюючи таким чином гібридне середовище, управління яким, у свою чергу, потребує нових знань і підходів. Аби бути на крок попереду конкурентів, компаніям доведеться зосередитися на IT як на рушії інновацій, впевнені експерти Accenture.


Читати також:

  1. Брендам на замітку: тренди 2013 року
  2. Рекламні тренди 2012 року
  3. Прогноз IT-трендів 2013 року
  4. Новий закон про зайнятість 2013. Найголовніші зміни
  5. Millward Brown визначило головні тренди діджитал і медіа в 2013 році

Тема : industry News