Названо кращий рекламний ролик 2012 року

Портал про рекламу Adweek склав власний рейтинг кращих рекламних роликів року, що минає. Очолив список спотів «Three Little Pigs», створений агентством BBH London для The Guardian.

Ролик-переможець − це своєрідна варіація продовження відомої казки про трьох поросят і вовка. Відео випущене на підтримку проекту The Guardian «Відкрита журналістика», ідея якого полягає в тому, що звичайні читачі можуть допомогти інформацією й рекомендаціями професійним журналістам.

Окрім того, рекламний ролик одержав срібну нагороду на минулому фестивалі «Канські леви» за звуковий дизайн. Відео вже зібрало більш як 1,2 млн переглядів на Youtube.

Другу сходинку рейтингу посіла реклама Nike “Jogger”, створена агентством Wieden+Kennedy. Ролик можна назвати класичним прикладом рекламної компанії Nike − сміливий і візуально простий, з популістськими повідомленнями на кілька рядків, до того ж озвучених популярним актором Томом Харді.

Третє місце рейтингу дісталося відео норвезьких авіаліній Wideroe Airlines. Візуально гарний, прекрасно поставлений ролик відроджує дивовижні відчуття від польоту. Творцями ролика стало агентство McСann. Попри локальний таргетинг відео, реклама стала міжнародним хітом.

У п’ятірку кращих також увійшли рекламна кампанія американського кабельного каналу Directtv (творці − агентство Grey, New York) і ролик Old Milwaukee, “Field Cut Off” з коміком Уіллом Фарреллом у головній ролі.

Також у рейтингу представлені відео-споти таких відомих брендів, як Red Bull (6), Chrysler(7), Procter & Gamble (8) і Axe (9).

Топ -10

1. The Guardian, “Three Little Pigs”. АгентствоBBH, London.

2. Nike, “Jogger”. АгентствоWieden + Kennedy.

3. Widerøe Airlines, “Grandpa’s Magic Trick”. АгентствоMccann.

4. DirecTV, “Charlie Sheen”. АгентствоGrey, New York.

5. Old Milwaukee, “Field Cut Off”. Творці: Funny Or Die.

6. Red Bull, “Red Bull Stratos”. Партнери: Riedel Communications, Flightline Films.

7. Chrysler, “It’s Halftime in America”. Агентство Wieden + Kennedy.

8. Procter & Gamble, “Best Job”. Агентство Wieden + Kennedy.

9. Axe, “Susan Glenn”. Агентство BBH, New York.

10. Carlton Draught, “Beer Chase”. Агентство Clemenger BBDO.

<iframe width=”460″ height=”259″ src=”http://www.youtube.com/embed/avHnr3tFJNs” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Читати також:

  1. Forbes назвав найвпливовіші бренди світу 2012 року
  2. Найбільш затребувані професії 2012 року
  3. Названо найдорожчі бренди світу
  4. В Україні з’явилася нова соціальна мережа
  5. Найбільші бізнес-помилки 2011 року

Тема : industry News