Названо кращого генерального менеджера цього року

Glassdoor.com склав рейтинг 50 кращих генеральних директорів цього року.

Марк Цукерберг, засновник і глава найбільшої соціальної мережі Facebook, названий кращим генеральним директором 2013 року за версією сайту Glassdoor.com.

Незважаючи на не зовсім вдалий рік для соцмережі, пов’язаний з провальним IPO і неоднозначною реакцією з боку користувачів та інвесторів на нові продукти компанії, рейтинг Цукерберга становив 99%. Ця цифра на 14% перевищує минулорічний показник. Респонденти відзначали відкритість свого керівника, а також високий рівень довіри в колективі.

Керівники виробника софта для бізнесу SAP Білл МакДермотт і Джим Хейгманн Снаб опинилися на другому рядку рейтингу. Глава міжнародної консалтингової компанії McKinsey & Company Домінік Бартон – третій.

У п’ятірці лідерів також розмістилися керівник аудиторсько-консалтингової фірми Ernst & Young Джим Тарле і глава фінансової компанії Northwestern Mutual Джон Шліфске.

Варто відзначити, що торішній лідер – CEO Apple Тім Кук – у свіжому рейтингу посів тільки 18 позицію.

Серед кращих 50 керівників відразу 20 представляють IT-сферу. У топ-20 входять такі керівники технологічних копаній, як Пол Джейкобс (Qualcoom, 8 місце), Ларрі Пейдж (Google, 11 місце), Марк Беньофф (Salesforce, 13 місце) і Джеф Безос (Amazon, 16 місце). Крім того, втрималися в рейтингу глава Oracle Ларрі Еллісон (46 місце) і засновник корпорації Dell, яка переживає не найкращі часи, Майкл Делл (49 місце).

Жодна жінка-керівник не потрапила в список кращих за версією Glassdoor.

Укладачі рейтингу включали в нього тільки тих генеральних директорів, які за минулий рік отримали як мінімум 100 оцінок від своїх співробітників. За даними Glassdoor, за останні 12 місяців більше 500 тисяч співробітників оцінили вище керівництво своєї компанії, при цьому середній рейтинг глави становив 68%.


Читати також:

  1. Названо кращий рекламний ролик 2012 року
  2. Fortune назвав Google кращим роботодавцем 2013 року
  3. Названо найдорожчі бренди світу
  4. Цього року очікується попит на випускників бізнес-шкіл
  5. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн

Тема : industry News