Названо найпопулярніший автомобіль у Європі

За результатами дослідження аналітичної компанії Jato Dynamics, найбільш продаваною автівкою на території Європи досі є Volkswagen Golf. Почесне друге місце в рейтингу посідає Renault Clio, який, порівняно із січнем 2013 року, піднявся з четвертої сходинки.

Тільки Renault Clio та Nissan Qashqai з десятки найбільш популярних у покупців моделей авто продемонстрували позитивну динаміку продажів. Аналітики повідомляють, що кросовер Nissan Qashqai став однією з п’яти найбільш комерційно успішних автівок у Європі за лютий цього року, випередивши Ford Focus та Ford Fiesta. У лютому Nissan Qashqai було продано 15 тис. 813 штук, що на 3,6% більше, аніж минулорічний лютневий показник.

На другій та третій сходинці рейтингу продажів нових автомобілів опісля Volkswagen розташувалися  французи Renault та Peugeot, які витіснили Ford та Opel, що посіли четверте та п’яте місця відповідно. Втім, виробники з ТОП-10 зменшили показник продажів. Порівняно з 2012 роком нікому не вдалося продемонструвати позитивної динаміки.

Щодо українського ринку нових автомобілів, за даними Укравтопрому, за підсумками минулого року лідером продажів легкових автомобілів став кореєць Hyundai. У 2012 році вітчизняні автомобільні виробники випустили легкових автомобілів майже на 30% менше, аніж у 2011.

Раніше була оприлюднена інформація, що в грудні 2012 року на території Європейського союзу ринок нових автомобілів упав на 16,3% порівняно з аналогічним періодом 2011 року. Втім, за інформацією Європейської асоціації виробників автомобілів, падіння продажів нових авто не припиняється вже протягом 15 місяців.


Читати також:

  1. В Україні збільшився продаж автомобілів
  2. На автосалоні в Детройті назвали автомобілі року
  3. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%
  4. Названо найдорожчі бренди світу
  5. В Україні падають обсяги автовиробництва

Тема : industry News