Невдовзі кількість інтернет-магазинів значно скоротиться

Як повідомляє портал  Inpress.ua, невдовзі інтернет-магазинів стане менше, адже влада посилить контроль за інтернет-торгівлею. Встановлена норма про надання реальних адрес офісних приміщень стримає недобросовісних продавців, яких наразі у випадку обману знайти досить складно. Таким чином вони нестимуть відповідальність за реалізацію неякісних товарів.

У такий спосіб  влада планує збільшити поповнення держбюджету та місцевих бюджетів на 3,5-4 млрд грн у рік. Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило на своєму сайті проект програми розвитку внутрішнього ринку до 2016 року.

У програмі подана характеристика сучасного стану розвитку внутрішньої торгівлі, а також визначаються основні цілі і пріоритети розвитку, зокрема визначений план заходів з виконання програми, що складається з комплексу законодавчих і організаційних дій.

Так, у найближчі три роки заплановано законодавчо встановити терміни розрахунків за поставки продовольчих товарів, визначити принципи торгової діяльності на ринках, посилити відповідальність за порушення правил торгівлі. Компанії, що займаються інтернет-торгівлею, будуть зобов’язані мати офіси, а підприємці-спрощенці будуть обмежені в кількості торгових площ.

Відповідальними за виконання пункту щодо обов’язкової наявності офісу в інтернет-магазину призначені Мінфін, Мінекономіки, Держслужба з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва, а також Мін’юст. Реалізація цієї частини програми планується з 2014 по 2016 рр., інформує «Дзеркало тижня».

До речі, нещодавно «Корреспондент.biz» повідомив, що інтернет-торгівля виривається в лідери вітчизняної економіки за темпами зростання. За 2012 рік обсяг продажів через Мережу збільшився на 45%.


Читати також:

  1. Як підвищити продажі з інтернет-магазинів
  2. Українці витратили майже 2 млрд. євро на інтернет-покупки
  3. В Україні збільшилася кількість зовнішньої реклами
  4. Інтернет-месенджери б’ють по операторах
  5. Коли українці роблять інтернет-покупки

Тема : industry News