Нові квартири в Києві здешевшали

У грудні року, що минув, середній цінник на квартири на ринку новобудов столиці порівняно з даними за листопад просів на 0,3%, становивши 22,7 тис. грн/м2. Якщо порівнювати показник із груднем 2014 року, то ціни зросли на 37,7%. Таку інформацію оприлюднив портал “Столична нерухомість” у своєму щомісячному звіті, передає УНІАН.

Так, за грудень 2015 року на ринку нових квартир на 0,6% впала ціна на квартири бізнес-класу, становивши 26,6 тис. грн/м2, а також на апартаменти класу преміум – на 0,3%, становивши 38,6 тис. грн/м2. Натомість зростання цін було зафіксоване у сегменті економ-класу – на 1% – до 16,9 тис. грн/м2.

Найбільш суттєво за цей період впали в ціні 1-кімнатні квартири бізнес-класу – 1,2%, натомість багатокімнатні квартири економ-класу здорожчали на 6,8%.

Згідно з інформацією порталу, у грудні на продаж були виставлені квартири в 133 об’єктах, здебільшого це були будинки економ-класу (53%), об’єкти бізнес-класу становили 34% від загальної кількості, а преміальні – 13%.

Також стало відомо, що у грудні були завершені або призупинені продажі в 6 новобудовах економ-класу, у двох – класу бізнес і в одному будинку преміум-класу.

До речі, очікується, що в 2016 році ринок нерухомості не просто стабілізується, але й активізується. Про це УНІАН розповів Артур Пилипчук, експерт з питань нерухомості. Він зазначив, що вартість квадратного метра залишатиметься стабільною.


Читати також:

  1. Нові квартири у столиці здорожчали
  2. У лютому нові квартири зросли в ціні
  3. Які квартири обирають українці
  4. Що відбувається з цінами на квартири в Києві?
  5. У Києві виникла нова категорія житла

Тема : industry News