Новини ринку планшетів

Торік виробники поставили на світовий ринок 168,5 млн  планшетних ПК, а це на 12,2% менше за обсяг 2014 року. Така інформація аналітичної компанії TrendForce. Тож можна стверджувати, що спад на ринку планшетів – це вже тренд, повідомляє видання internetua.

Зі слів Аніти Вон, експерта компанії, насичення ринку планшетів, велика кількість альтернативних пристроїв і тривалий термін їх служби стали факторами, що значно стримали зростання ринку планшетних ПК і призвели до зниження показників.

Сьогодні з планшетами конкурують смартфони з діагоналлю п’ять дюймів і гібридні комп’ютери.

Експерти TrendForce зазначають, що в 2015 році лідером на ринку планшетів залишилася компанія Apple, але поставки iPad продемонстрували падіння на 22%, а це 49,6 млн одиниць, хоча роком раніше показник був значно вищим – 63,4 млн одиниць.

Тож динаміка в Apple була гірше середньої по ринку, що спричинило ослаблення позиції бренду, адже частка iPad впала з 33% позаминулого року до 29,4% торік. До речі, саме через домінуючу позицію компанії негативні наслідки відчутно вдарили по ній, також далася взнаки конкуренція.

На другому місці в рейтингу виробників планшетів вкотре опинилася компанія  Samsung, яку не оминуло падіння, адже поставки “таблеток” впали на 18%, що становить 33,5 млн пристроїв, а ринкова частка скоротилася на 1,5%, що за підсумками 2015-го року становить 19,9%.

Трійку лідерів замикає Lenovo з часткою 5,8% від загального обсягу поставок планшетів.


Читати також:

  1. На ринку планшетів зафіксували спад
  2. Глобальний ринок планшетів скорочується вже рік
  3. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  4. Частка смартфонів на ринку “розумних” пристроїв зросте до 77%
  5. Продажі планшетів невдовзі впадуть?

Тема : industry News