Попит на українських айтішників різко зріс

Як повідомляє спільнота програмістів dou.ua із посиланням на дані опитування компаній, за період січень-серпень поточного року спостерігалося активне зростання великих українських компаній IT-сектору.

Так, сумарна кількість співробітників 25-ти найкрупніших працедавців збільшилася на 3008 чоловік, що фактично у 2,5 рази перевищує приріст за попередні півроку.

“Велика п’ятірка” крупних компаній залишилася незмінною, але колишній лідер  − компанія EPAM Systems − поступився гіганту Luxoft, який раніше посідав друге місце.

Втім, Luxoft був лідером до серпня минулого року, коли його обігнав EPAM, що зростав на той час чималими темпами. Відрив між першими двома IT-компаніями у рейтингу складає 82 людини, що дорівнює всього лише 2,6% від штату Luxoft. Компанія також лідирує за кількістю відкритих вакансій − 421. Це удвічі більше, аніж кількість вакансій EPAM.

Лідером за кількістю нових працівників також є Luxoft, адже за останні 6 місяців у компанію було прийнято 470 чоловік, що становить 18% від працюючих у компанії у січні.

Втім, не всі IT-компанії демонструють позитивний приріст. Кількість працівників компанії Softline зменшилася на 39 чоловік, що становить −11,6% від розміру штату компанії у січні. Натомість найбільш стрімкий приріст демонструє компанія NIX Solutions, яка покращила свій рейтинг на 13 позицій, піднявшись із 22 на 9 місце, а кількість працівників у компанії зросла з 300 чол. до 750 чол.

У загальній кількості працівників частка компаній першої п’ятірки рейтингу ТОР-25 становить 54,8%, частка першої десятки − 73,3%. Ще півроку тому ці цифри становили 56,4% і 68,7% відповідно.


Читати також:

  1. Ринок смартфонів зріс на 45%
  2. У топ-500 компаній Європи увійшли 50 українських
  3. Хто сплачує за навчання українських працівників?
  4. У світі зростає попит на інженерів
  5. Ринок мобільної реклами зріс на 82%

Тема : industry News