Правила офісного дрес-коду посилюються

dress-code

Дотримання дрес-коду – одна з важливих вимог роботодавців. В Україні не більше 25% офісних працівників можуть дозволити собі приходити на роботу в тому одязі, який їм подобається. Про це свідчать результати опитування, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua.

Сучасний офісний дрес-код добре знайомий багатьом. Співробітників зобов’язують носити костюми і краватки, віддавати перевагу пастельним тонам, не зловживати ювелірними прикрасами та макіяжем. У списку заборонених в повсякденному носінні речей – джинси, спортивні костюми, міні-спідниці, прозорі блузки тощо.

Більшості роботодавців подобається охайний персонал, який демонструє своїм зовнішнім виглядом впевненість та відповідність посаді. У 45% компаній жодних особливих вимог, окрім перерахованих вище, до одягу співробітників не пред’являють. Більш того, в п’ятницю допускається більш вільний стиль одягу. Багато роботодавців дозволяють порушення правил дрес-коду співробітникам, робота яких має творчий характер або ж не передбачає зустрічей з клієнтами.

Втім, близько 17% офісів наполягають на жорсткому дотриманні вимог корпоративного дрес-коду, виключаючи будь-які послаблення. У деяких компаніях правилами дрес-коду регламентується навіть висота підбор, які може дозволити собі співробітниця на робочому місці. Як правило, нормами дрес-коду регламентується фасон одягу (75%), колір (32%), зачіска і макіяж співробітника (23,12%), а також допустима кількість аксесуарів (17%).

Більшість службовців спокійно реагують на необхідність дотримання правил дрес-коду, хоча при цьому багато хто вважає справедливим доплачувати за це. Особливо, якщо правила дрес-коду занадто строгі, і роботодавець контролює їх неухильне дотримання.


Читати також:

  1. Регулятор змінює правила торгівлі цінними паперами
  2. Кабмін переглянув правила складання резюме
  3. В Україні з наступного року зміняться правила оформлення квартир
  4. Ключові правила SMS-маркетингу
  5. Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників

Тема : industry News