Продажі авто в ЄС упали до критичного рівня

У країнах, що входять до Євросоюзу (ЄС), продажі нових автівок у червні впали на 5,6%, а в цілому за перше півріччя поточного року − на 6,6%.

Кількість проданих в ЄС автомобілів у червні − 1,13 млн, що є найнижчим результатом для цього місяця ще з 1996 року. Таку інформацію повідомила Європейська асоціація виробників автомобілів.

Серед найбільших ринків Європейського Союзу зростання продажів автомобілів спостерігалося в червні лише у Великобританії (13,4%). В Іспанії продажі просіли на 0,8%, у Німеччині − майже на 5%, в Італії − на 5,5%, а у Франції впали аж на 8,4%.

За перші шість місяців поточного року збільшення кількості реєстрацій було помічене також у Великобританії − 10%, а в Іспанії і Німеччині спад становив 4,9% і 8,1% відповідно. Скорочення продажів від початку року в Італії і Франції сягнуло 10,3% і 11,2%.

Найбільшим європейським автомобільним ринком залишається Німеччина. Саме тут у червні було реалізовано 282, 93 тис. автівок. Друге місце закріпилося за Великобританією, де кількість зареєстрованих авто становить майже 215 тис. У Франції, що на третьому місці, цей показник дорівнює 191,36 тис.

Лідером європейського автомобільного ринку залишилася група Volkswagen, втім, продажі компанії зменшилися в червні до 275,66 тис., тобто на 3,4%. Однак частка компанії на авторинку зросла з 23,7% у 2012 до 24,3%.

Слід зазначити, що автомобільний ринок ЄС вже довго демонструє негативні тенденції, зумовлені несприятливими явищами економіки.


Читати також:

  1. У єврозоні збільшилися роздрібні продажі
  2. Продажі автівок в Україні активізувалися завдяки спецмиту
  3. В Україні збільшився продаж автомобілів
  4. Названо найпопулярніший автомобіль у Європі
  5. ICQ втрачає користувачів

Тема : industry News