Продажі смартфонів установили новий рекорд

За інформацією аналітиків International Data Corporation, на світовий ринок смартфонів було відвантажено рекордну кількість пристроїв. Причиною цьому послужив широкий асортимент “розумних” телефонів у різних цінових сегментах у розвинених країнах і на ринках, що розвиваються, повідомляє internetua.

Так, наприкінці минулого року в глобальному масштабі поставки цих пристроїв зросли на 5,7% і у річному вираженні становили 399,5 млн одиниць, а це перший подібний результат в історії. За підсумками року випуск смартфонів зріс на 10,1% і сягнув 1,43 млрд одиниць.

Лідером ринку стала корпорація Samsung Electronics, яка за жовтеньгрудень відвантажила на ринок 85,6 млн смартфонів, її частка становила 21,4%. На другому місці опинилася Apple з результатом 18,7%, хоча ще роком раніше розрив між цими компаніями був всього 0,2 в.п.

В останній четверті року Apple випустила на продаж рекордну кількість iPhone – 74,8%, втім, це лише на 0,4% більше за показник річної давнини. Загалом за рік поставки цих смартфонів зросли більше ніж на 20%, а це 231,5 млн одиниць.

Також аналітики зазначають, що за останній рік значно укріпилися позиції Huawei як міжнародного бренду, адже майже половина поставок смартфонів цієї компанії припадає на ринки за межами КНР.

Так, за 2015 рік Huawei поставила на світовий ринок понад 100 млн одиниць пристроїв, що раніше не вдавалося жодному китайському виробнику, тож на глобальному рівні компанія увійшла в трійку лідерів. Четверте і п’яте місця посіли Lenovo і Xiaomi.


Читати також:

  1. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  2. Частка смартфонів на ринку “розумних” пристроїв зросте до 77%
  3. За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд
  4. Цьогоріч продажі смартфонів зростуть на 19%
  5. За підсумками 2014 року продажі смартфонів зросли на 23%

Тема : industry News