Рейтинг найбільш соціально відповідальних компаній у 2012 році

За повідомленням УНІАН, компанія Reputation Institute оприлюднила рейтинг компаній, які були найбільш соціально відповідальними в 2012 році. Під соціальною відповідальністю розуміється відповідальність компанії за вплив її рішень та дій на суспільство,  а також мотивація працівників і реклама компанії як роботодавця.

Згідно з рейтингом, найбільш соціально відповідальною виявилася компанія Microsoft. Експерти вважають, що саме Microsoft має найкращу репутацію у світі в області КСВ (корпоративної соціальної відповідальності). Ця компанія отримала найвищі показники в категоріях Управління, Робоче місце та Громадянство.

Компанія неабияк поліпшила свою репутацію на споживчому ринку та ринку праці, адже ще в 2000-х роках Microsoft звинувачували в тиску на конкурентів та у використанні домінуючої позиції на ринку задля підвищення цін на продукцію.

Окрім Microsoft, у ТОП-10 найбільш соціально відповідальних компаній потрапили такі «монстри» як Google, Walt Disney, BMW. За ними розташувалися Apple, Daimler, VW, SONY, Colgate-Palmolive, а також LEGO.

Аналітики також зазначають, що більшість компаній із сотні найавторитетніших у світі роблять дуже мало задля того, аби продемонструвати потужність своїх ініціатив щодо корпоративної соціальної відповідальності.

За словами керуючого партнера Reputation Institute Каспера Нільсена, компанія, яка бажає отримати позитивну репутацію на ринку, повинна заслужити довіру та отримати підтримку як у клієнтів, так і в зацікавлених сторін. Адже соціальна відповідальність є основним фактором довіри й репутації.

«Більш як половина споживачів не впевнені в тому, що найбільші світові компанії соціально відповідальні, прозорі та відкриті у веденні своєї діяльності та справді хороші роботодавці. Цей факт означає, що більшість фірм не демонструють свою корпоративну соціальну відповідальність або роблять це недостатньо»,  − зазначає Нільсен.

Нагадаємо, що у вересні країною з найкращою репутацією експерти Reputation Institute визнали Канаду.


Читати також:

  1. LinkedIn склав рейтинг найбільш популярних роботодавців
  2. Рейтинг найбільш соціальних брендів світу
  3. Складено рейтинг найбільш успішних IPO
  4. У понад 70% компаній у структурі є РR-cлужба
  5. Apple – найбільш інвестиційно приваблива компанія

Тема : industry News