Сенсорні ноутбуки завойовують ринок

За інформацією ресурсу  EE Times, компанія Displaybank оприлюднила дані щодо статистики продажів ноутбуків із сенсорними екранами на світовому ринку.

У першому кварталі поточного року реалізація сенсорних лептопів зросла практично на 52% до 4,57 млн одиниць. Цей показник − майже десята частина всіх ноутбуків, що були продані за звітний період цьогоріч. Втім, за словами експертів,  Windows 8 вплинула на продажі лептопів мінімально.

У цю статистику увійшли результати продажів пристроїв з діагоналлю від 10 дюймів. Як стало відомо, найбільш активно сенсорні дисплеї вбудовуються в ноутбуки з діагоналлю 11,6 дюймів. Це пояснюється, передусім, зручністю, портативністю таких пристроїв і їх невисокою ціною.

Серед лідерів в оснащенні ноутбуків сенсорними панелями такі виробники як Acer і Asus. У 2013 році в планах цих компаній збільшити частку сенсорних лептопів до позначки  30−35%. У 2014 − до 50%, а в 2015 − до 70%.

Хоча згідно зі статистичними даними європейські користувачі не надто полюбляють сенсорні лептопи. У цей же час у країнах Азії такі гаджети доволі популярні − їхня частка становить 15−20% ринку.

До речі, нещодавно повідомлялося, що на світовому ринку комп’ютерів змінився лідер. Так, Китай став найбільшим ринком персональних комп’ютерів, посунувши США. У минулому році імпорт нових ПК у Піднебесну зріс до 69 млн пристроїв.


Читати також:

  1. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  2. Українці обирають ноутбуки
  3. Ринок ПК за підсумками року скоротився
  4. На світовому ринку комп’ютерів змінився лідер
  5. Ринок смартфонів зріс на 45%

Тема : industry News