Times: щорічний рейтинг репутації світових ВНЗ

Times: щорічний рейтинг репутації світових ВНЗTimes опублікувала щорічний рейтинг репутації світових ВНЗ  -World Reputation Rankings. Рейтинг складено впливовим в сфері освіти додатком газети Times – Times Higher Education – за участю інформаційної групи Thomson Reuters та служби вивчення громадської думки Ipsos Media.

Перша шістка за минулий рік не змінилася. Перше місце в рейтингу посідає Гарвардський університет, за ним йде Массачусецький технологічний інститут. Трійку закриває найуспішніший в рейтингу британський університет – Кембриджський. Далі йдуть Стенфордський університет, Каліфорнійський університет в Берклі і, нарешті, Оксфордський.

У рейтингу продовжують домінувати американські вузи, їх у сотні 44. На другому місці британські, представлені десятьма навчальними закладами.

Після США і Британії найбільш представлені в рейтингу Японія і Нідерланди, від яких в сотню потрапили по п’ять вузів. Експерти також відзначають наступ Сходу на Захід. Цьогоріч до рейтингу потрапили два китайських ВНЗ, університет Гонконгу, національні університети Тайваню і Сінгапуру.

Жоден український вуз не потрапив до рейтингу. Крім того, зі списку випав єдиний представник країн СНД – Московський державний університет імені Ломоносова (в минулому році він посідав у рейтингу 33 місце).

Репутаційний рейтинг складається на основі опитувань представників професійного співтовариства. В цьому році було опитано 17 000 554 вчених – на 31% більше, ніж у минулому.

Топ-10
1. Гарвард                       
2. Масачусецький технологічний інститут   
3. Кембридж                  
4. Стенфорд                      
5. Університет Каліфорнії, Берклі
6. Оксфорд                     
7. Принстонський університет                   
8. Токійській університет                      
9. Каліфорнійський університет    
10. Йель


Читати також:

  1. Рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу
  2. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  3. Apple – найбільш інвестиційно приваблива компанія
  4. Складено рейтинг найдорожчих соціальних мереж світу
  5. Гонконг назвали найрозвиненішим фінансовим ринком світу

Джерело : Korrespondent.net   |   Тема : industry News