У грудні в Україну ввезли рекордну кількість старих авто

Згідно з даними autocentre.ua, у грудні 2015 року в Україну було ввезено 3 611 б/в автомобілів, а це на 43% більше, аніж місяцем раніше. Автомобільні експерти сплеск первинних реєстрацій старих авто, що ввезені з-за кордону, пояснюють останнім шансом ввезти автомобіль старше 5 років, адже від 1 січня 2016 року в Україні не можна зареєструвати автомобіль, що має екологічний стандарт нижчий за Євро 5.

В асоціації “Укравтопром” зазначають, що грудневий результат став рекордним за весь минулий рік, але порівняно з даними грудня 2014 року кількість поставлених на облік автомобілів скоротилося втричі.

У грудні кількість зареєстрованих легкових автомобілів становила 1379 одиниць, а це на 18% більше за показник листопада і в 4,6 раза більше за грудень 2014. У загальному обсязі первинних реєстрацій старі легкові автомобілі становили 1/5.

Що стосується комерційних автомобілів, то тут первинні реєстрації в грудні проводилися найбільш інтенсивно – 2048 одиниць, що за результат листопада більше на 63%. Але цей результат виявився на 81% меншим за показник грудня 2014. У загальному обсязі продажів комерційних автомобілів частка старих авто становила 68%.

Обсяг первинного ринку в грудні в сегменті б/в автобусів становив 184 одиниці, а це на 84% більше за показник листопада і вдвічі більше за результат грудня 2014-го.

Також стало відомо, що український авторинок покидають два елітних італійських бренди: Ferrari і Lamborghini заявили про припинення офіційних поставок автомобілів в Україну.


Читати також:

  1. Ринок старих авто скоротився удвічі
  2. Частка старих автомобілів на ринку зросла в 4,5 раза
  3. В Україну ввезли легкових авто на $2,34 млрд
  4. Ринок б/в авто демонструє приріст
  5. Що відбувається на українському ринку нових авто?

Тема : industry News