У школах започатковують використання Myschool.ua

myschool

Школи кількох районів Львівської області з 1 вересня почали використовувати навчальну он-лайн-мережу Myschool.ua, яка включає весь функціонал від SMS-щоденника і шкільної звітності до закритої соціальної мережі.

Он-лайн-мережа MySchool.ua обрана для користування у шкільній системі завдяки широкому функціоналу та безкоштовному доступу для всіх користувачів системи.

В MySchool.ua з шкіл 16 областей України надійшли заявки на використання системи. Також прийшла заявка  від представників області, в якій раніше купили іншу навчальну програму вартістю кілька мільйонів гривень, але вона не була реалізованою.

MySchool.ua – он-лайн навчальна програма для школярів, їх батьків, вчителів і керівників районних відділів освіти. Система налаштована для людей, пов’язаних зі шкільним процесом.  Вона містить автоматизований документообіг, он-лайн базу мультимедійної бібліотеки для учнів, конспектів для вчителів з усіх предметів і тем для різних класів, SMS-сервісів.

Шкільна мережа розроблена і функціонує за принципом популярних соціальних мереж  «ВКонтакте» і «Facebook». Знаючи, що понад 90% дітей проводять понаднормово час у соціальних мережах, MySchool.ua має жорсткі обмеження щодо доступу.

Директорам шкіл видається доступ до системи, в яку він вносить вчителів школи, учнів та їх батьків. Тому у системі немає випадкових людей, і ніхто не приховується під чужим іменем. Цей сервіс полегшує роботу директорам при складанні звітів та надає швидкий доступ до шкільної інформації.

Для батьків зручна система SMS-інформування. Успішність  та  відвідуваність уроків дитиною можна контролювати навіть при відсутності доступу до Інтернету за допомогою SMS-повідомлень.

У системі MySchool.ua вчителі можуть використовувати заготовлені конспекти для більшості уроків та багатомедійну бібліотеку навчальних матеріалів. Також вони мають можливість бачити виконання учнями домашнього завдання і мають можливість швидко інформувати батьків.

MySchool.ua є прозорою та має мотивуючу змагальну складову.  Вона постійно стимулює школярів виконувати свою роботу краще. Наприклад, «Хто з однокласників швидше сьогодні відповів на домашнє завдання з географії», або «Хто перший в класі отримав п’ять дванадцяток з інформатики».

Така система розроблена в Україні, безкоштовна і знаходиться на серверах Укртелекому.


Читати також:

  1. Кожен третій українець проводить банківські операції он-лайн
  2. НБУ розширить використання безготівкових розрахунків
  3. 4G-зв’язок для українських шкіл забезпечать три оператори
  4. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  5. Міжнародний аудит визначить ефективність використання бюджетних коштів.

Тема : industry News