У Ялті побудують готель Hilton за $ 160 млн

  У Ялті до 2014 року планують побудувати п’ятизірковий готель Hilton, повідомив генеральний менеджер проекту київської компанії E. G. Development Олександр Депутат.

Він розповів, що новий готель буде створено внаслідок трансформації курортно-рекреаційної установи – санаторію Севастополь, який розташований у Приморському парку.

За інформацією генерального менеджера, проект передбачає зведення 23-поверхової будівлі висотою 68,5 метра, у якій буде 300 номерів. Готель матиме у своєму розпорядженні необхідну для даної категорії “зіркову” інфраструктуру: у ньому будуть басейни, дитячий клуб, SPA-комплекс, парковки, п’ять ресторанів, бари, конференц-центр, вертолітний майданчик і т.д.

Депутат повідомив, що згідно із проектом, загальна площа готелю складе близько 32 тис. квадратних метрів. Причому він не озвучив точну вартість проекту, і додав, що орієнтовно інвестор вкладе в його реалізацію $ 150-160 млн.

Нещодавно повідомлялося також, що всесвітня готельна мережа Hilton планує відкрити готель у Криму. Втім, Hyatt та Marriot, про переговори із якими неодноразово заявляли у Радміні Криму, зволікають з укладенням договорів.


Читати також:

  1. Новий термінал D у Борисполі буде здатний обслуговувати три тисячі чоловік на годину
  2. Крим переходить на сонячну енергію
  3. Італійці і британці готові шукати сланцевий газ на Львівщині
  4. Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів
  5. ВР спростила реєстрацію земельних ділянок

Джерело : Кореспондент   |   Тема : industry News