Україна на 1-му місці серед країн для бюджетного туризму

Впливове американське фінансове видання Business Insider оприлюднило рейтинг найкращих країн для туристів, які віддають перевагу економному відпочинку. Видання радить відвідати країни, що увійшли до списку, якнайшвидше, доки вони не подорожчали.

Перше місце в рейтингу дісталося Україні. Експерти зазначають, що це найкраща туристична країна для мандрівників з обмеженим бюджетом, адже середні витрати туриста тут становлять менше 50 дол. Журналісти видання щиро захоплюються багатством культурного спадку і доброзичливими мешканцями.

Business Insider також зазначає, що на території України зосереджено чимало пам’яток, що перебувають під охороною ЮНЕСКО. У виданні резюмується, що відвідати країну слід негайно, доки відпочинок стрімко не подорожчав.

Друге місце в рейтингу посіла Південна Корея, у якій організовані максимальні зручності для туристів: бюджетні готелі та ресторани, чимало послуг, що призначені винятково для подорожніх.

Приміром, для мандрівників діють спеціальні пільги: з 1 березня до 25 серпня гості можуть безкоштовно скористатися послугами транспорту в Сеулі, а також на шляху до популярного туристичного містечка Чонджу. Цікаво, що в Сеулі можна замовити послуги гіда безкоштовно або зателефонувати на гарячу лінію для туристів, оператори якої розмовляють на 24 мовах світу.

Третя у списку – Тасманія. Цей острів, що розташований трохи південніше Австралії, припаде до смаку «пляжним» туристам, адже розкішні пляжі і величезна кількість недорогих закладів харчування на острові не завдадуть гаманцю мандрівника великих збитків. Видання також зазначає, що Тасманія – відмінний напрям для гастрономічного туризму.

Четверте місце посіла Нікарагуа, що в Центральній Америці. Хоча ця країна ще маловідома туристам, але саме тут розкішні джунглі поєдналися зі стародавніми руїнами і казковими пляжами. Як не дивно, але в Нікарагуа доволі безпечно, чого не скажеш про країни Латинської Америки. Ціни тут значно нижчі, аніж в інших країнах регіону, але, вочевидь, вони дуже скоро зростуть.

На п’ятому місці – Камбоджа, яку туристи вподобали за унікальну красу природи, силу-силенну історичних пам’яток, люб’язних місцевих жителів та низькі ціни.


Читати також:

  1. Рейтинг конкурентоспроможності країн у сфері туризму
  2. Україна стала 71 в рейтингу процвітаючих країн світу
  3. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  4. Україна увійшла в рейтинг країн з найбільш якісною вищою освітою
  5. Україна стала 161 в рейтингу економічних свобод

Тема : industry News