Українці будуть переглядати карту із земельними ділянками он-лайн

zemlia

Із 1 січня наступного року українці зможуть переглядати власні земельні ділянки он-лайн. Наразі завершується формування електронної кадастрової карти, що є невід’ємною умовою проведення земельної реформи. Про це повідомляють у Міністерстві аграрної політики та продовольства.

За допомогою електронної кадастрової карти громадяни зможуть переглядати всі ділянки в межах України у режимі он-лайн, а також  базову кадастрову інформацію про площі, відомості щодо цільового призначення, меж тощо.

Електронний кадастровий портал забезпечить відкритий та прозорий доступ власників земельних ділянок до інформації про їхню власність. Таким чином буде подолано боротьбу з чергами та встановиться зв’язок між громадянами та територіальними органами земельних ресурсів.

Як повідомляють у міністерстві, паперовий варіант містить багато помилок та неточностей про власників та земельні ділянки. Електронний доступ надасть можливість оперативно виправити всі помилки.

Наразі підготовка до автоматизації завершується і в Україні вже представлені пілотні проекти системи Державного земельного кадастру. Електронна земельна база розроблена за принципом багатьох розвинутих країн світу. Створення цієї бази є важливою передумовою  для завершення реалізації земельної реформи та відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення, зазначають урядовці.


Читати також:

  1. Черговість права викупу землі буде зафіксовано законодавчо.
  2. ВР спростила реєстрацію земельних ділянок
  3. Кожен третій українець проводить банківські операції он-лайн
  4. Узаконено земельні аукціони
  5. Права на нерухомість та земельні ділянки будуть оформляти нотаріуси

Тема : industry News