Українці чекають на IKEA

IKEA, H&M, Pizza Hut та Starbucks очолили рейтинг найбільш очікуваних українцями міжнародних брендових мереж. Такі результати нового інтернет-дослідження, яке провела компанія GfK Ukraine.

За результатами опитування, лідером рейтингу стала мережа гіпермаркетів товарів для дому IKEA, на появу цього бренду чекають 46,8% респондентів. Магазини H&M, що спеціалізуються на продажу одягу та аксесуарів, зайняли другу сходинку (39,4%). Третю і четверту посіли з невеликим відривом мережа магазинів техніки Apple Store (30%) та одягу Hugo Boss (29,8%). Топ-5 списку замикає найбільший рітейлер США – мережа гіпермаркетів Walmart (25,8%).

Однак чоловіки й жінки різняться своїми бажаннями. Так, H&M прекрасна половина людства згадувала вдвічі частіше, ніж представники сильної статі, у яких бренд навіть не увійшов до першої п’ятірки. Натомість мережа гіпермаркетів Tesco потрапила до чоловічого топ-5, причому цей бренд більше імпонує респондентам старшої вікової групи − 36-45 років та мешканцям західного регіону.

Рітейл-магазини техніки Apple Store частіше згадували люди від 18 до 25 років. Українській молоді також значною мірою бракує мережі Body Shop.

Серед мереж ресторанів та кафе позицію лідера займає піцерія Pizza Hut (49,5%). Мережа кав’ярень Starbucks Coffee посіла друге місце (39,6%), фаст-фуд Burger King замикає трійку найбільш очікуваних українцями закладів харчування (38,5%).

Варто зазначити, що мережа піцерій Pizza Hut − абсолютний лідер як серед чоловіків, так і серед жінок. Однак першим частіше бракує ресторанів швидкого харчування Burger King, а останнім більшою мірою не вистачає кав’ярень Starbucks Coffee та Costa Coffee.

Опитування проводилося 22-24 січня 2013 року, респондентами були люди віком від 18 до 45 років, що проживають у містах з населенням більше 500 тис. осіб.


Читати також:

  1. Українці прагнуть ділитися знаннями через соціальні платформи
  2. Українці не бажають відкривати власну справу
  3. Apple – найбільш інвестиційно приваблива компанія
  4. Українці стали частіше літати
  5. Ринок смартфонів зріс на 45%

Тема : industry News