Українці не бажають відкривати власну справу

40% жителів України бояться відкривати свій бізнес. Про це свідчить опитування українських інтернет-користувачів, проведеного компанією «iVOX Ukraine» на замовлення «ФІНАНСИ bigmir) net».

Згідно з даними дослідження, 29% респондентів побоюються вести власний бізнес і вважають, що це взагалі неможливо. А маленькій, але стабільній зарплаті, замість підприємницьких ризиків, віддадуть перевагу  11% з числа опитаних.

Прихильників роботи за наймом, в цілому, виявилося більше – 55% проти 43,5% бажаючих займатися своєю справою або тих, що вже мають власний бізнес.

Слід зазначити, що підприємницька діяльність найбільше приваблює молодих людей від 16 до29 років. Проте з віком все більше українців воліють працювати за наймом, у групі 45-59 років таких виявилося більше 40%.

Усього 6% опитаних успішно ведуть свій бізнес, більшість з них чоловіки у віці після 30 років. Близько 5% раніше мали невдалий досвід ведення бізнесу, проте все одно спробують відкрити нову справу.

Найменше схильні ризикувати своїми грішми люди з невисоким доходом – всього 14%. А от у групі з високим доходом бажання почати свою справу висловили 47% респондентів.

Дослідження було проведено методом онлайн-інтерв’ю з використанням панелі iVOX. Вибірка становить 1021 анкету. Структура вибірки відповідає складу інтернет-користувачів України за віком, статтю та регіоном проживання. Статистична похибка не перевищує 3,1%.


Читати також:

  1. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  2. Кожен п’ятий українець вважає наради марною тратою робочого часу
  3. Число користувачів Інтернету перевищило 2,2 млрд
  4. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  5. Українці нещасні на роботі

Тема : industry News