Українці витрачають більше грошей онлайн на планшети

За результатами дослідження аналітиків порталу Aukro.ua, за період січень-липень поточного року середня ціна планшета, придбаного онлайн на порталі, відчутно зросла.

Так, якщо середня ціна цього пристрою у 2012 році складала 1171 грн, то у цьому році − 1485 грн. Натомість, було помічено, що середня ціна ноутбука, навпаки, падає. Минулоріч вона становила 1662 грн, а у цьому році − 1341 грн. Цікаво також, що біля 80% планшетів, які покупці купують на порталі, є новими. Щодо ноутбуків, 37% угод − це покупки б/в пристроїв.

Якщо аналізувати всі продажі комп’ютерної техніки в цілому на порталі, то планшети вже перегнали ноутбуки: 40% супроти 37% у категорії ноутбуків і 17% у категорії персональних комп’ютерів.

У ході аналізу експерти виявили наступну тенденцію: у минулому році серед лотів покупці найчастіше обирали недорогі планшети китайського виробництва, а цього року прихильники планшетів віддають перевагу пристроям дорожчих брендів.  Так, у п’ятірку найпопулярніших брендів планшетів на порталі увійшли Ainol (26%), Apple (18%), Asus (11%), Cube (11%), а також Samsung (10%).

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у другому кварталі цього року Україна стала світовим лідером за рівнем зараження мобільних пристроїв шкідливими «вірусними» програмами. Цей показник порівняно з першим кварталом 2013 року зріс майже у 6 разів. Ці дані оприлюднив американський розробник ПО NQ Mobile у своєму щопіврічному звіті.


Читати також:

  1. Українці стали більше довіряти онлайн-магазинам
  2. Мобільні ПК vs планшети: на що очікувати?
  3. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  4. “Розумних пристроїв” почали поставляти ще більше
  5. Не розкіш, а необхідність: аналітики прогнозують збільшення кількості планшетів у Західній Європі

Тема : industry News