В Україні збільшився продаж автомобілів

avto

Як повідомляють в асоціації «Укравтопром», у серпні поточного року на українському ринку було продано та встановлено на облік у ДАІ 30,48 тисяч автотранспортних засобів.  Порівняно з аналогічним періодом минулого року ці показники зросли на 10%.

Протягом місяця було зареєстровано 20264 одиниць легкових автомобілів, що на 1% менше серпневого показника 2011 року. Уперше в цьому році продаж легкових автомобілів продемонстрував негативну динаміку порівняно з минулорічними показниками.

При цьому, порівняно з липнем, ринок легкових автомобілів знизився на 7%,комерційних автомобілів – на 2%.

У той же час, ринок комерційних автомобілів зріс на 37% порівняно з минулорічними показниками та досягнув позначки 9383 одиниць. Порівняно з показниками 2011 року на 91% зросли продажі автобусів і становили 833 штуки. Завдяки державним закупівлям за програмою «Шкільний автобус», продажі цього виду транспорту зросли на 83% від липневих показників.

Частка нового транспорту серед зареєстрованих легкових автомобілів становила 98%, у сегменті комерційних автомобілів – 20%, у сегменті автобусів –85%.

У серпні лідером українського ринку продажів нових автомобілів в Україні залишилася корейська марка Hyundai. Компанія зафіксувала обсяг продажів у 2025 одиниць. Другу позицію за кількістю проданих автомобілів посів український бренд ЗАЗ (1676 одиниць). Третя сходинку рейтингу належить російській марці ВАЗ із результатом продажу 1469 авто.

На сходинку вище порівняно з попереднім місяцем піднялась Toyota. У серпні показник первинної реєстрації автомобілів компанії становив 1388 одиниць. Замикає п’ятірку лідерів рейтингу серед продажів нових легкових автомобілів Skoda з показником 1202 штук.

Зміна лідерів відбулася у сегменті комерційних автомобілів. У липні із  четвертого на перше місце піднялася марка Peugeot із продажами 274 авто. Другу позицію рейтингу посів Volkswagen (270 авто), третю – Fiat (255 авто). Російський ГАЗ – на четвертому щаблі рейтингу, компанія продала 214 одиниць. П’яте місце зберегла за собою французька марка Renault із результатом продажів 156 авто.

На ринку нових автобусів лідером залишається Бориспільський автозавод. У серпні він продав 314 автобусів.  У липні загальна частка продукції українського автопрому становила 19% нового автотранспорту.


Читати також:

  1. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%
  2. На автосалоні в Детройті назвали автомобілі року
  3. Рівень безробіття в Єврозоні збільшився до 10,8%
  4. Обсяги продажу друкованої преси в Україні продовжують падати
  5. В Україні прискорюються темпи будівництва нерухомості

Тема : industry News