В Україні з’явилася нова соціальна мережа

 

Нещодавно свою роботу почала мережа friendin.net, на розробку якої українські творці витратили півтора року, повідомили Корреспондент.biz у компанії Френдін.

Творці ресурсу зазначають, що тестова версія Friendin стартувала 28 жовтня цього року, і за цей час уже зареєструвалося понад 12 тис. чоловік із різних країн світу.

У повідомленні компанії також сказано, що під час тестової роботи сайту було проведене налаштування роботи серверів HP разом із представниками виробника обладнання, створено сучасну хмарну систему серверів, яка дозволить підтримати роботу сервісу з великою кількістю користувачів.

Представники компанії-розробника стверджують, що Friendin відрізняється широким функціоналом: для користувачів передбачені нічний режим, спеціальне тач-меню, адаптація сторінки під монітор користувача, режим сторінки блогу, відеочат, файлбокс, медіаплеєр, активний інтерфейс, “наклейки”, режим “невидимки” і т.д.

“Наступний етап у планах розробників – це інтеграція з новими і вже популярними інтернет-іграми і додатками”, – сказано в повідомленні.

Крім того, додають розробники, планується створити ліцензійну базу Аудіо та Відео з можливістю їх скачування або перегляду онлайн.


Читати також:

  1. Кіберзлочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні
  2. Ставки податків для спрощенців змінювати не будуть
  3. Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів
  4. Інвестори в Україні позбуваються цінних паперів
  5. IT-галузь: розвиток технологій за прогнозами Garntner.

Джерело : Корреспондент.biz   |   Тема : industry News