Відеореклама в Мережі ефективніша за телевізійну?

За повідомленням Mmr.ua, компаніями ivi і Synovate Comcon було проведене спільне дослідження ефективності реклами на відеоносіях.

Дослідження мало на меті з’ясувати, як аудиторії ТБ-каналів і онлайн-ресурсів сприймають рекламу, порівнявши вплив на бренд-метрики розміщення реклами на ТБ і в онлайн-відео на ресурсах із довгим професійним контентом (ivi.ru). Основними метриками стали залученість глядачів у перегляд реклами і те, наскільки реклама конкретних брендів запам’ятовувалася у випадку перегляду онлайн і з екранів ТБ.

Так, результати дослідження показали, що 15% учасників дослідження, які переглядали відеорекламу, згадали бренди, що рекламувалися, без підказки. Натомість глядачі телереклами показали результат у 5%.

З підказками 37% респондентів, що переглядали ролики в Інтернеті, безпомилково пригадали назви брендів. Цікаво, що лише 8% телеглядачів продемонстрували аналогічний результат, що у 4,5 рази гірше, аніж показники відеореклами у Мережі.

Більш того, 67% глядачів ресурсу ivi.ru, що пригадали рекламу брендів наступного дня, змогли відтворити і сюжет ролика. Серед телеглядачів таких виявилося 60%. Результати дослідження чітко  продемонстрували: глядачі відеоконтенту виявилися більш уважними під час перегляду. 34% респондентів відзначили, що під час рекламного блоку не відходили від комп’ютера. В той же час лише 15% телеглядачів не відходять від телевізора.

У дослідженні взяли участь 1925 респондентів у віці 18-40 років, що використовують Інтернет як мінімум раз на тиждень і проживають на території Росії. З них 1000 осіб увійшли у групу перегляду ТБ, а 925 переглядали контент онлайн.


Читати також:

  1. Глядачі переходять з телевізорів на мобільні пристрої
  2. Кожен другий українець вважає, що на телебаченні надто багато реклами
  3. Названо небезпечні соціальні мережі для брендів
  4. Соціальні мережі vs робота: ставлення працедавців
  5. Соціальні мережі у світі: основні тренди

Тема : industry News