Вітчизняний ринок прямих продажів зростає

За перші шість місяців поточного року обороти компаній, що входять до Української асоціації прямих продажів, зросли на 1,29%, досягнувши 2 млрд 119 млн грн без ПДВ, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулоріч.

За повідомленням прес-служби асоціації, спостерігається динамічний розвиток продажів товарів по догляду за будинком − засоби для чищення і побутова хімія. Так, у другому кварталі цьогоріч зростання цього сегмента склало 15,03% порівняно з даними за минулий рік і досягло 96 млн грн (з квітня по червень).

Також розвивається сектор товарів для здоров’я: продукти харчування і напої для здорового стилю життя, дієтичні добавки, спортивне харчування та інші. У II кварталі  зростання продажів у цій категорії склало 9,55%, досягнувши 102 млн грн (з квітня по червень).

У Асоціації прямих продажів відмічають, що, зважаючи на зростання у вищезгаданих сегментах, прямі продажі є ефективними не лише для реалізації косметичних засобів, що вже є традиційним для дистриб’юторів товарів в Україні. Тобто, спостерігається тенденція до розширення асортименту товарів і послуг, які розповсюджуються методом прямих продажів.

Окрім товарів по догляду за будинком і товарів для здоров’я, також зростають продажі продуктів харчування, фінансові, освітні послуги, продажі сучасної техніки тощо. Традиційна торгівля все частіше застосовує техніки прямих продажів, мотивації продавців і презентації товарів, − зазначається у повідомленні асоціації.

Нещодавно стало відомо, що за підсумками 2013 року вітчизняний ресторанний бізнес продемонструє зростання до 13%, у той час як, розпочинаючи з 2010 року, ця сфера зростала на 18-25% щорічно. Таким чином, темпи зростання ресторанного бізнесу вповільнилися майже вдвічі.


Читати також:

  1. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  2. Темпи зростання продажів у ресторанному бізнесі вповільнилися
  3. Вітчизняний авторинок відчутно просів
  4. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну зменшився
  5. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в І кварталі виріс на 1,3%

Тема : industry News