Як часто українці змінюють авто?

За даними опитування, проведеного автомобільним порталом AUTO.ria.ua, 34% українських водіїв пересідають на нові авто приблизно раз у три-п’ять років. Найчастіше причиною продажу автомобіля стає накопичений пробіг.

У ході опитування також було з’ясовано, що майже третина респондентів змінює автівки частіше − приблизно раз на два роки, а 21% автовласників зізналися, що купують нові “колеса” щорічно. Серед українських водіїв досить мало консерваторів − лише 4% їздять на одній автівці більше десяти років.

З-поміж опитаних 30% визнали збільшення пробігу та віку транспорту основними причинами бажання змінити автомобіль. Близько 25% респондентів продають старе авто з метою придбання новішого, вищого класу.

А 22% українців – учасників опитування прощаються зі своїм транспортом без особливої на те причини, здебільшого тому, що старий автомобіль їм набрид. Також виявилося, що 8% змінюють авто через сімейні обставини.

Українці також відповіли на питання, який максимальний термін, на їхню думку, може прослужити автівка за умови обережної експлуатації. Так, 27% вважають, що автомобіль може прослужити 15 і більше років при відповідному догляді. Натомість 24% респондентів зупинилися на терміні 8-10 років, але 16% водіїв вважають, що нормальним часом служби авто є лише приблизно п’ять років.

Нагадаємо, що з 13 квітня очікується зростання вартості розмитнення нових іномарок майже до 13%. Відсоток націнки визначатиметься об’ємом двигуна автомобіля. До речі, зміни не стосуватимуться автівок з об’ємом двигуна, що не перевищує 1 літр, а також усіх транспортних засобів з дизельними двигунами.


Читати також:

  1. Спеціальне мито на імпортні авто: на що очікувати?
  2. Українці не дораховуються обіцяної зарплати
  3. Українці не бажають відкривати власну справу
  4. Які автомобілі не подорожчають після введення нового мита
  5. Українці чекають на IKEA

Тема : industry News