Як підвищити продажі з інтернет-магазинів

Власники інтернет-магазинів чи не постійно шукають шляхи, як підвищити продажі товарів. Способів існує багато, але сьогодні ми розглянемо кілька найбільш дієвих і водночас універсальних.

1. Об’єднання. Ефективно простимулювати покупців можна, об’єднавши кілька товарів в один “пакет”. Так, замість однієї книги покупцям можна запропонувати три за ціною двох. У такий спосіб вдасться позбутися недорогого товару, який тривалий час ніхто не купує окремо. Звичайно, “пакети” потрібно дуже уважно формувати, щоб не залишитися без прибутку.

2. Доставка задарма. Стимулюйте покупки у вашому інтернет-магазині, встановивши ціновий поріг кошика, після якого доставку оплачуєте ви, а не покупець. Так, люди купуватимуть більше, щоб зекономити на доставці. Непогано також працює блок “Товар дня”, “ТОР продажів” або “Наші покупці рекомендують”. Пропонуйте клієнтам додаткові товари на етапі оформлення замовлення.

3. Залиште свій відгук. Відгуки інших покупців про той чи інший товар часто можуть стати вирішальним аргументом у прийнятті рішення зробити покупку. Обов’язково додайте можливість публікації коментарів на вашому сайті. Хорошим стимулом також є огляди експертів − їм довіряють 72%. До речі, 80% покупців готові купити товар після ознайомлення з позитивними відгуками інших клієнтів.

4. Покажіть товар. Перешкодою на шляху клієнта до покупки можуть стати неякісні фотографії товару або хиби презентації. Так, якщо ви пропонуєте товар у кількох варіаціях кольору або форми − подбайте, аби покупець це побачив.

5. Спілкуйтеся. Звісно, ви зацікавлені, щоб кожен клієнт став постійним покупцем. Для цього не забувайте дякувати за здійснену покупку, радуйте щедрих замовників невеличкими подарунками, пропонуйте знижки на наступні покупки − зробіть клієнтів фанатами вашого магазину.

Нагадуємо, нещодавно стало відомо, що лише 36% вітчизняних  підприємств мають корпоративні сайти, натомість для торгових компаній цей показник ще нижчий.


Читати також:

  1. Українці витратили майже 2 млрд. євро на інтернет-покупки
  2. Обсяги e-комерції зростають
  3. Більшість компаній планують підвищити витрати на віртуальне навчання у 2013 році
  4. Продажі комп’ютерів і телефонів продовжать зростати
  5. Продажі автівок в Україні активізувалися завдяки спецмиту

Тема : industry News