Які автівки продають українці

«ЛІГАБізнесІнформ» повідомляє, що кожна четверта автівка на українському вторинному ринку коштує менше 3 тис. дол. Досить часто вік таких авто більший, аніж вік господаря. Таку інформацію зібрали аналітики сайту оголошень Slando.

У квітні цього року на продаж українські автолюбителі виставили більше 30 тис. старих легкових автомобілів, серед яких найбільше було ВАЗів. На «Лади» та «Жигулі» припало 21% всіх оголошень, а 5,5% − це пропозиції автівок Opel. Третє місце посідає німець Volkswagen з результатом 5,4%, на четвертій та п’ятій сходинці – Daewoo (4,8%) і Mercedes (4,1%) відповідно.

Продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу (ЗАЗ) пропонують лише 2,7% продавців. Нагадаємо, що в рейтингу автовиробників ЗАЗ посів 13 місце.

Майже 80% пропонованих на вторинному ринку автівок їздять на бензині, а 15% − на дизельному пальному. Трохи більше 5% працюють на газових балонах. Аналітики сайту також відзначають, що кількість пропозицій авто з автоматичною коробкою передач постійно зростає – у квітні оголошень з такими автомобілями було 17%.

Також стало відомо, що половина всіх пропозицій – це автомобілі, що були випущені у минулому сторіччі, натомість легкові автівки з віком до п’яти років на вторинному ринку –рідкість (майже 9% об’яв).

Найпопулярнішою б/в автівкою серед легковиків віком більше сорока років є ВАЗ 2101, але ця модель не викликає особливого зацікавлення через розповсюдженість, а от зі справді раритетних авто трапляються ГАЗ-20, ГАЗ-21, ГАЗ-67, ГАЗ-69.

Нагадаємо, нещодавнє опитування українських водіїв показало, що лише 17% автомобілів не постраждали від стану вітчизняних доріг, натомість 36% автолюбителів були змушені звернутися до автосервісів із серйозними пошкодженнями дисків, шин та амортизаторів.


Читати також:

  1. Як часто українці змінюють авто?
  2. Що купують українці в Мережі
  3. Як часто українці змінюють роботу?
  4. Українці не бажають відкривати власну справу
  5. Українці чекають на IKEA

Тема : industry News