Які автомобілі не подорожчають після введення нового мита

Видання «Сегодня» оприлюднило інформацію про те, на які моделі автівок (після введення нового мита на автомобілі) ціна залишиться незмінною і які автомобілі подорожчають.

Нагадаємо, що 13 квітня цього року вводиться спеціальне мито на нові імпортні автомобілі. Планується, що авто з об’ємом двигуна 1-1,5 літра підскочать у ціні на 7%, а автівки з більшим об’ємом двигуна (1,5-2,2 літра) – на 13-14%.

Погодьтеся, такий крок стане неабияк відчутним для кишені українця, адже наразі імпортний автомобіль сімейного класу коштує майже 130 тисяч гривень, після введення спеціального мита його ціна становитиме близько 165 тисяч.

Щодо майбутньої ситуації на ринку нових авто, то існують протилежні думки експертів. Так, представники асоціації «Укравтопром» вважають, що розмови про введення спецмита – це звичайна спекуляція, адже у продавців автомобілів є достатньо ресурсів, аби зберегти наявні ціни. Таку думку висловив Олег Боярин, представник компанії «Єврокар».

У той же час, Ігор Вознюк, генеральний директор компанії «УкрАвтоВаз», вважає, що подорожчання нових іномарок не уникнути, адже автодилери вже тривалий період працюють в умовах мінімальної рентабельності. У результаті усе навантаження щодо росту цін ляже на плечі покупця. Хоча не очікується, що стрибок цін буде моментальним, адже дилери мають кількамісячний запас товару.

Саме тому не слід поспішати панічно купувати автомобіль, адже ще є досить часу для обдуманого вибору. Хороша новина полягає в тому, що автомобілі з дизельним двигуном та авто економ-класу не подорожчають.

Як повідомляє  РБК-Украина, з 22 квітня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі відмінила спеціальне мито на імпорт гібридних легкових автівок. Відміна мита чинна до 28 лютого 2014 року.


Читати також:

  1. Спеціальне мито на імпортні авто: на що очікувати?
  2. Кожен п’ятий працівник відчуває себе недооціненим після тривалого відрядження
  3. На автосалоні в Детройті назвали автомобілі року
  4. В Україні збільшився продаж автомобілів
  5. ЄБРР допоможе Україні… після МВФ

Тема : industry News