Яндекс оприлюднив найпопулярніші запити українців у 2012 році

Компанія «Яндекс» нещодавно оприлюднила рейтинг найбільш популярних пошукових запитів українських користувачів Мережі у році, що минає. Усі запити аналітики розбили на дванадцять категорій: події, жінки, чоловіки, матчі Євро-2012, спортсмени, меми, фільми, що, навіщо, скільки, який і коли. Отже, чим жили українські інтернет-користувачі в 2012 році?

Серед подій на першому місці в рейтингу розташувався запит «Євро-2012», а за ним – «закриття ex.ua» та «вибори 2012». Цікаво, що запит «кінець світу» посів лише шосту сходинку.

У категорії «жінки» першість займає запит «Уїтні Х’юстон», далі – «Марина Голуб». Одним із лідерів серед пошукових запитів у цій категорії виявилося ім’я Оксани Макар, чия трагічна історія викликала неабиякий резонанс у суспільстві. Крім того, українці цікавилися такими особистостями, як Наталка Розинська, Ірина Дубцова, а також Марія Яремчук.

Серед пошукових запитів у категорії «чоловіки» лідирують покійні актори Богдан Ступка та Ілля Олейников. Також наші співвітчизники шукали інформацію про Ігоря Квашу та Ярослава Мазурка. У сфері спорту українці цікавляться братами Кличко, Олегом Блохіним, Андрієм Шевченком.

Серед мемів першість здобули «Ти хто такий» та «Ламай мене повністю». Також українці активно шукали меми «Покращення», «Хату на кота» «Попередники» та ін. Найпопулярнішими фільмами виявилися «Сутінки» (2 частина саги), «Ржевський проти Наполеона» та третя частина мультфільму «Мадагаскар».

Серед питань-лідерів до рейтингу потрапили такі: «що таке любов», «хто такий Ленін», «де взяти гроші», «де моя інша шкарпетка», «навіщо жити», «навіщо потрібен планшет», «навіщо нам потрібен великий адронний колайдер», «2013 рік якої тварини», «коли буде кінець світу», «яке сьогодні свято» тощо.

За підсумковим звітом Zeitgeist 2012 іншої потужної пошукової системи – Google, у цьому році жителів України найбільше цікавили такі резонансні події як «Євро-2012», конкурс «Євробачення», вибори в Україні. Але лідером року став пошуковий запит «дивитися фільми онлайн». Щодо комерційних запитів, у Google  користувачі найбільш активно шукали інформацію про купівлю автомобілів, телефонів, ноутбуків та нового Iphone.


Читати також:

  1. Названі найпопулярніші гаджети серед топ-менеджерів
  2. Експерти прогнозують дефіцит торгового балансу в 2012 році
  3. На інтернет-рекламу в 2012 році витратять $ 98 млрд
  4. Аналітики: У 2012 році ВВП України зросте на 4%
  5. ZenithOptimedia знизив зростання рекламного ринку до 4,4% в 2012

Тема : industry News