Європейці ставляться безтурботно до своєї персональної інформації

Європейці використовують свої смартфони в усіх аспектах життя, при цьому належним чином не захищаючи особисту інформацію на пристрої.

Зі своїми смартфонами не готові розлучитися 34% жителів Європи, а майже для чверті з них мобільний пристрій – одна з двох речей, які вони рятували б при пожежі в будинку, такі дані нового дослідження Symantec.

Смартфони залучені в усі сфери життя європейців: починаючи від спілкування та шопінгу до роботи і банківських операцій, говорять аналітики компанії.

Разом з тим, користувачі не приділяють належної уваги безпеці інформації на своїх гаджетах. Так, 69% респондентів розповіли, що використовують смартфони для зберігання і доступу до персональної інформації, при цьому 35% не захищають свій девайс паролем. Таким чином, у разі втрати телефону можна відкрити всю особисту інформацію господаря пристрою: листування, паролі до облікових записів, ділові нотатки.

У випадку втрати смартфона 43% користувачів бояться отримати рахунки за невиконані ними дзвінки, 26% – доступу до списку контактів та іншої персональної інформації, така ж кількість побоюється здійснення несанкціонованих платежів.

До захисту свого пристрою європейці також ставляться безтурботно. З ненадійних джерел додатки завантажують близько 40% опитаних, а 35% зізналися, що під час інтернет-шопінгу не завжди обирають безпечні способи оплати. Багато хто з респондентів залишають свої банківські дані, говорять в Symantec.

Таке ставлення до захисту особистої інформації викликало зростання кіберзлочинності. Згідно з результатами дослідження жертвою злочину із застосуванням мобільних технологій став кожен десятий власник мобільного пристрою.

Раніше компанією F-Secure було проведено дослідження безпеки мобільних операційних систем, згідно з яким найпопулярнішою серед розробників вірусного ПЗ стала система Android.


Читати також:

  1. Смартфони набирають популярність
  2. Кожний другий українець піддавався кібератаці
  3. Персональні дані приносять інтернет-компаніям сотні мільярдів євро в рік
  4. Зросли витрати на рекламу в Facebook
  5. IT-сектор стане драйвером світової економіки

Тема : industry News