Гравці ринку консалтингових послуг нарешті отримали „своє” видання, головна місія формувати цивілізоване ставлення до явища консалтингу.

Розвиток українського бізнесу зумовлює появу видань принципового нового формату – актуальний контент, легкий стиль, декілька точок зору і можливість самостійно робити висновки, сучасний та привабливий дизайн. Усе це органічно поєднується в україномовному діловому  виданні „Консалтинг в Україні”.

На сторінках нашого видання ми пропонуємо ексклюзивну інформацію про національний ринок консультаційних послуг (його флагманів та аутсайдерів, здобутки й перспективи, реалії, тенденції і проблеми). Ми розглядаємо усі види консалтингу – стратегічний, фінансовий, управлінський, кадровий, маркетинговий, а також консалтинг у сфері інформаційних технологій. На основі ретельного та неупередженого аналізу ми складаємо рейтинги провідних консалтингових компаній і прогнозуємо подальший розвиток консультаційного бізнесу, аби дати змогу приймати вам правильні управлінські рішення.

Бізнес-кейси, унікальні методики, тактики, стратегії ( ще одна тематична грань журналу „Консалтинг в Україні”)  стануть  у нагоді представникам реального бізнесу. Авторами таких публікацій виступають кращі консультанти країни, поради яких перевірені успішною діяльністю низки відомих в Україні і світі компаній. Високопрофесійна інтелектуальна допомога – в одному журналі!

Колектив журналу працює для УКРАЇНСЬКОГО бізнесу: ми ретельно відслідковуємо реалії національного ділового середовища і даємо дієві поради ДЕРЖАВНОЮ мовою. Адже вона є рідною для національної бізнес-еліти.

 

Знайти потрібну інформацію:

 

Архів журналів:

“Консалтинг в Україні”, №56, 2011