Активних підприємств в Україні поменшало

За 2015 рік в Україні кількість активних підприємств знизилася на 6,4 тис., що у відсотковому вираженні становить 1%. Про це свідчать дані Держстату, повідомляє ubr.ua.

Також з повідомлення стало відомо, що найбільше в нашій державі функціонує підприємств, які займаються торгівлею і адміністративним обслуговуванням, а найменше – у сфері розваг, фінансів, а також у видобувній промисловості.

Окрім цього, в Україні чимало підприємств зареєстровано в категорії “інші види послуг”, серед яких громадські організації, підприємства, що надають послуги з ремонту побутових виробів, комп’ютерів, предметів особистого вжитку, надають перукарські послуги, а також ритуальні контори, хімчистки, салони краси, масажні салони, сауни тощо.

За аналізований період найбільш суттєво скоротилася кількість підприємств, що працювали у сфері спорту і розваг (на 29,7%), видобувній промисловості (на 18,2%), а також у будівництві (на 8,3%).

Натомість в інших п’яти сферах активних підприємств побільшало. Так, у сфері держуправління стало на 1,24% більше підприємств, у сфері освіти – на 2,48%, в адміністративному обслуговуванні – на 3,13%, а в медицині і соцдопомозі – на 5,80%. Також зросла кількість підприємств, що надають “інші види послуг” – на 6,83%.

Також стало відомо, що в 2015 році 15,4 тис. безробітних розпочали власний бізнес за сприяння служби зайнятості, отримавши необхідні методологічні і юридичні консультації, а також одноразову виплату допомоги з безробіття.

Таку інформацію повідомив Сергій Кравченко, замголови Державної служби зайнятості.


Читати також:

  1. Безробітних українців поменшало?
  2. Як в Україні змінилися ціни від початку року
  3. Рівень промислового виробництва в Україні знизився
  4. В Україні знову зростуть ціни?
  5. В Україні знизився офіційний рівень безробіття

Тема : News