Азіатські ринки падають

За інформацією Reuters, звідний індекс Азіатсько-Тихоокеанського регіону MSCI впав на 2,6%. Такий результат став мінімальним від жовтня 2011 року, передає РБК.

За торгову сесію японський індекс Nikkei «просів» на 3,7%. Порівняно з його піковими показниками падіння становило 20%.

Також серйозне падіння зафіксували у Гонконгу: тут індекс Hang Seng впав 3,7%, а це стало найбільшим спадом за один день від серпня. За останні кілька років мінімального значення досяг і курс гонконгського долара.

Ринок Південної Кореї зазнав падіння на 2,3%.

Китайський фондовий ринок також торгувався в мінусі. Індекс в КНР впав не так сильно, як в інших азіатських країнах через повідомлення про стимулювання економіки на початку лютого. Окрім цього, центральний банк повідомив про плани вливання $91 млрд  в китайський банківський сектор. Про це зазначають аналітики Bloomberg.

Напередодні стало відомо, що за 2015 рік економіка Китаю зросла лише на 6,9%, що стало найнижчим темпом зростання за останні 25 років.

Втім, прем’єр-міністр КНР Лі Кецян зазначив, що такий показник є нормальним, адже не чинить впливу на створення нових робочих місць.

До речі, за повідомленням УНІАН, індекс Української біржі за підсумками торгів 19.01.2016 просів на 1,35%, становивши 649,00 пункта. Про це йдеться на офіційному сайті біржі.


Читати також:

  1. Відновлення економіки єврозони вкрай сповільнилося
  2. Українські IT-компанії працюють на закордонні ринки
  3. Ціни на смартфони падають в усьому світі
  4. В Україні падають обсяги автовиробництва
  5. Інвестори віддають перевагу “хмарі”

Тема : News