Цьогоріч продажі смартфонів зростуть на 19%

У поточному році глобальні поставки смартфонів перевищать показник у 1,2 млрд штук. Це на 19% більше, аніж роком раніше, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ із посиланням на прогноз компанії Juniper Research.

Усе більш значимими для виробників “розумних телефонів” стають ринки країн, що розвиваються, попри те, що розвинені ринки все ще отримують більшу частину поставок. Так, різниця в поставках між цими ринками стрімко скорочується, відмічають експерти компанії. Найбільш стрімко продажі зросли у сегменті смартфонів вартістю $75-150.

Ринки смартфонів США і Європи вже близькі до насичення, а це змушує більшу частину виробників конкурувати у сегменті ультра-преміум. Наразі тут 45% ринку займають Samsung і Apple, які вже скоротили свої позиції у глобальних частках.

Так, у другому кварталі поточного року на світовому ринку частка компанії Samsung «просіла» з 32,6% за аналогічний період у 2013 до 25,2% цьогоріч, а Apple скоротила показник з 13,4% до 11,9%.

У прогнозі Juniper Research також йдеться про те, що ці дві компанії вже зіштовхуються з чималою конкуренцією з боку великих місцевих гравців. Так, у Китаї вони конкурують з Xiaomi, що вже міцно закріпилася на китайському ринку і розвивається на індійському. Зараз частка Xiaomi становить 5,1% у глобальному масштабі, хоча ще роком раніше показник дорівнював 3,3%.

Нагадаємо, що за підсумками 2013 року глобальні продажі смартфонів продемонстрували приріст на 41% порівняно з результатами 2012 року, дорывнюючи 990 млн одиниць. Про це повідомляла аналітична компанія Strategy Analytics.


Читати також:

  1. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  2. Ринок смартфонів зріс на 45%
  3. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  4. 2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу
  5. Інвестиції у ринок нерухомості зростуть?

Тема : industry News,News