Державна іпотечна програма починає діяти з травня

Державна програма іпотечного кредитування починає діяти з травня. Її реалізація дає можливість громадянам отримати в 2012 році близько 30 тис. квартир, заявив заступник директора департаменту державних програм і розвитку житлового будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Володимир Височин.

“Державна іпотечна програма доступного житла починає діяти з травня нинішнього року. Для цього вже створено всі нормативні передумови. Залишилося реалізувати програму практично. Місцеві органи влади зараз повинні дуже ретельно попрацювати з громадянами, забудовниками, а також  банками”, – розповів Височин.

За словами чиновника, кінцева редакція порядку надання іпотечних кредитів ще не затверджена, проте цей документ був схвалений на засіданні уряду. Відповідно до остаточної редакції проекту головна умова для отримання кредиту – перебування громадян на квартирному обліку.

Для реалізації програми з держбюджету виділено 1 млрд грн, що дозволить залучити в будівництво житла близько 10 млрд грн, враховуючи кошти інвесторів, держави та банківські кредити, поінформував Височин.


Читати також:

  1. Україна увійшла в ТОП-25 світових імпортерів
  2. В Україні прискорюються темпи будівництва нерухомості
  3. Українські підприємства минулого року збільшили свої доходи майже вдвічі
  4. Київ прийняв бюджет з профіцитом у півмільярда гривень
  5. Нацбанк витратив понад $ 3,7 млрд на підтримку гривні у минулому році

Тема : News