Електронні платежі зростуть на 20%

Користувачі в поточному році дедалі частіше звертатимуться до цифрових електронних інструментів, сплачуючи за товари і послуги. Очікується, що в 2016 році за допомогою безконтактних карт, мобільних телефонів та інтернет-сервісів буде витрачено 3.6 трлн дол., хоча ще торік показник становив  3 трлн дол. Про це стало відомо з дослідження організації Juniper Research, пише  psm7.com.

У звіті компанії йдеться, що цьогоріч обсяги покупок, оплачених за допомогою інноваційних інструментів для здійснення платежів, зростуть на 20%.

Аналітики компанії зазначають, що 90% безконтактних платежів становитимуть розрахунки картками, але протягом подальших п’яти років покупці дедалі частіше використовуватимуть для покупок смартфони завдяки популяризації NFC-гаманців.

Також експерти дослідницької компанії ABI Research прогнозують, що до 2021 року глобальний ринок біометрії сягне понад 30 млрд дол., адже розвиток цих технологій стимулюватиме зростання ринку смартфонів й іншої споживчої електроніки.

Виробники смартфонів уже зараз запроваджують у ґаджети сенсори зчитування відбитків пальців, а кількість таких телефонів через п’ять років сягне 2 млрд.

Як зазначає Дімітріос Павлакіс, аналітик ABI Research, користувачі дедалі більше довіряють біометричній автентифікації, прагнучи отримати зручність, безпеку і персоналізацію.

Також у повідомленні йдеться, що наразі на біометричному ринку лідирують Північна Америка і Азійсько-Тихоокеанський регіон, але експерти схильні вважати, що в реалізації біометричних рішень також будуть активними Близький Схід і Латинська Америка.

У ABI Research також зазначають, що компанії, зацікавлені в біометричних технологіях, зараз впроваджують сканери відбитків не лише у смартфони, але й у платіжні картки і USB-пристрої. Для ідентифікації власників смартфонів, окрім відбитків пальців, використовують технологію розпізнавання облич і райдужної оболонки.


Читати також:

  1. Цьогоріч продажі смартфонів зростуть на 19%
  2. 2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу
  3. За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд
  4. Інвестиції у ринок нерухомості зростуть?
  5. Смартфони набирають популярність

Тема : industry News,News