Інвестори активно цікавляться IT-проектами

В Україні в першому півріччі поточного року інвестори продовжували вкладати кошти у продуктові IT-стартапи і IT-компанії. За аналізований період загальний обсяг венчурних інвестицій перевищив позначку в $10 млн. Було укладено близько 25 публічних угод, повідомляє ubr.ua із посиланням на дані InVenture Investment Group.

На думку експертів, складна ситуація у банківському секторі стимулює інвесторів. Так, Олексій Олейніков, управляючий партнер компанії зазначив: “Недовіра українців до банківських депозитів  підштовхує певні групи населення здійснювати високоризикові венчурні інвестиції в IT“.

Українські стартапи і IT-продукти з кожним роком частіше демонструють успішні історії, які привертають навіть увагу непрофільних інвесторів. До того ж, останнім часом у вітчизняний IT-сектор почали інвестувати крупні інвестфонди приватних інвестицій. Приміром, Dragon Capital придбав інтернет-гаманець Portmone.com, а Horizon Capital зробив заяву щодо придбання частки в інтернет-магазині Rozetka.ua, а обсяг цієї угоди по різним оцінкам може становити $50-100 млн. Експерти вважають інтерес покупців до українського IT-ринку знаковим, зважаючи на складні економічно-політичні умови в країні.

Також стало відомо, що за підсумками 1-го півріччя ринок інтернет-покупок і грошових переказів продемонстрував зростання. Так, порівняно із показниками другої половини минулого року, кількість операцій по картам MasterCard і VISA і онлайн-магазинах і на сайтах сервіс-провайдерів, що під’єднані до eCommerce Connect (що розроблена в Українському процесінговому центрі, UPC), зросло в 2,25 рази. Натомість сумарна кількість операцій по платіжним картам, що були оброблені в UPC, впала на 19%.

Сегментом електронної комерції, що найбільш стрімко зростає, стали Р2Р-перекази, якими користуються з метою переказу коштів родичам або знайомим на карту. Так, у першій половині цього року кількість таких переказів зросла в 6,7 разів, порівняно з другим півріччям року, що минув.


Читати також:

  1. Інвестори активно вкладають кошти у комерційну нерухомість
  2. Покупці активно цікавляться нерухомістю поблизу Києва
  3. Інвестори віддають перевагу “хмарі”
  4. Українці активно скуповують побутову техніку
  5. Інвестори очікують зниження прибутку глобальних корпорацій

Тема : industry News,News