Київ – одне з найдешевших міст світу

Як свідчать дані Worldwide Cost of Living 2017, Київ посів 124-те місце в рейтингу цін на життя у містах світу. Роком раніше столиця України зайняла 118 сходинку, пише ЛігаБізнесІнформ.

Найдорожчим містом світу цьогоріч визнали Сінгапур, а до трійки лідерів увійшов Гонконг і Цюрих. У ТОП-10 також потрапили Токіо і Осака, Женева, Париж, Нью-Йорк, а також Копенгаген.

До десятки найдоступніших для життя міст увійшли Алма-Ата, Лагос, Бангалор, Карачі, Алжир, Ченнаї і Мумбаї, а також Київ, Бухарест і Нью-Делі.

Також стало відомо, що в рейтингу найщасливіших країн світу 2017 року Україна посіла 132-ге місце зі 155. Порівняно з минулим роком результат погіршився на дев’ять позицій. У згаданому рейтингу сусідами України стали Гана та Уганда, повідомляється у World Happiness Report, доповіді Мережі для пошуку рішень сталого розвитку (ООН).

Першість у рейтингу здобули Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія. Останні місця зайняли Руанда, Сирія, Танзанія, Бурунді, а також Центральноафриканська республіка.

Відбір проводився на основі аналізу рівня ВВП на одиницю населення, тривалості здорового життя, ставлення до корупції, щедрості (пожертв), свободи самостійно приймати важливі рішення, а також рівня соціальної підтримки населення.

Окрім цього, Україна входить до ТОП-10 найбідніших країн світу. Про це інформує Bloomberg із посиланням на дані свого індексу Bloomberg’s Misery Index, побудованого на прогнозах інфляції і безробіття для 65 країн світу на поточний рік. Наша держава в рейтингу займає сьоме місце з індексом 19, а в 2016 році була на третьому з індексом 24,4.


Читати також:

  1. Київ увійшов до ТОП-5 європейських міст з найдорожчими готелями
  2. Які країни світу «найщасливіші»?
  3. Україна стала 71 в рейтингу процвітаючих країн світу
  4. Визначено найкращу країну світу
  5. Антикорупційне законодавство України − одне з кращих, проте воно не виконується

Тема : industry News,News